Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Futó voltam. Mivel kezdjem a...

Futó voltam. Mivel kezdjem a régi formám újraépítését?

Figyelt kérdés
Hosszútávfutottam. Évekig. Aztán beteg lettem, és jött némi plusz egy év alatt. Szálkásítok, kell is, eddig sem a díjbirkózó izmaimról voltam híres, most meg a tunya hónapokban az a nem sok is leugrott elég durván. Nem vagyok kezdő a témában tehát, de most elbizonytalanodtam. Étrend oké, rendben van. Az állóképességem viszont a béka feneke alatt, brutál rossz időeredményekkel. Súlyfelesleg kb 10 kiló, izomveszteség ... hagyjuk. Súlyzós edzésekkel vagy intervallal vagy aerobbal kezdjem a testem újraépítését? Ami nem változott: gyorsan reagál az izomzatom mindenféle terhelésre, jól formálódik, ez megmaradt. Ami durva: a hízás a lábaimon történt jobbára, sosem láttam magamon pl hájat (ez az, szépítés nélkül) a BOKÁM környékén. Eléggé hervasztó állapot. 175 centi vagyok, nőnemű.
2014. aug. 5. 18:29
 1/3 A kérdező kommentje:
A kilók lemaradtak: ma reggel 68-at mutatott a mérleg.
2014. aug. 5. 18:30
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha sok izmot dobtál le akkor inkább izmot kéne építened és nem szálkásítani.
2014. aug. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2014. aug. 5. 22:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!