Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Több nap koplalás után hogyan...

Több nap koplalás után hogyan kezdjem újra a régi étrendemet? További lent

Figyelt kérdés
sziasztok! Lehet hogy nem jó kategóriába írom a kérdésem de, mivel én is valamilyen szinten test építek és ti értetek a étrendhez szerintem fogjátok tudni a választ.. Szóval ez a hetem nagyon gáz volt összejött minden dolog alig ettem valamit annyira szar kedvem volt lefogytam kb. 1,5-2kg -t 1 hét alatt és gondolom ilyenkor a szervezet raktározó üzemmódba kezd ha elkezdek enni mindent zsírba fog tenni, szerintetek hogyan álljak vissza a régi étrendemhez? Valami ötletetek lenne? Előre is köszi! 17/f 180cm 69,5 kg jelenleg és 71 voltam..
2014. aug. 3. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem úgy akarod visszaszerezni az elvesztett kilókat, hogy megeszel fél kiló fagyit, akkor nem megy mind zsírba, de ha nem edzel, akkor nyilvánvalóan nem igazán fogsz izmosodni, így a kalóriaplusz nagyrészt zsírt eredményez.
2014. aug. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Természetesen a legjobb lenne ha izomban menne vissza mivel gondolom onnan is jött le ilyen gyorsan, szóval azt ajánlod hogy edzek rendesen és nyugodtan folytassam úgy az étrendem mint előtte?
2014. aug. 3. 15:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne egy kiszámolt, jó alapanyagokból álló étrend.
2014. aug. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 TappancsMancs ***** válasza:
Ez még rövid idő és súlyveszteség. Kis fokozatosság, nem egyél egyből ugyanannyit esetleg. Főleg a fehérje bevitel lenne fontos ha izomból fogyhattál. Kérdés persze mennyire ettél kevesebbet?
2014. aug. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
sajnos nagyon keveset, reggel zabpehely és este bármilyen kisebb kaja szóval fehérjebevitelem a nullán volt kb:/
2014. aug. 3. 16:02
 6/6 TappancsMancs ***** válasza:
Akkor már átállhatott a szervezeted és jól jöhet némi fokozatosság. Ha gyengébbnek érzed magad amit rövid idő alatt nem tartok valószínűnek, hogy legyengülhettél volna, akkor az edzéssel várj valamennyit amíg visszajön az erőd. Ha semmi komoly akkor mehet egyszerre is, jól eszel, edzel és majd beáll minden. Szóval ha gyengültél le kórosan akkor nem kell ezzel ennyire foglalkozni. Pár kiló ide vagy oda meg pár nap ez nem sokat számít.
2014. aug. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!