Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A focisták mitől vannak kigyúrva?

A focisták mitől vannak kigyúrva?

Figyelt kérdés
nagyon sok haveromtól megkérdeztem, hogy mitől van az, hogy hetente több edzésük van, és mégis ki van gyúrva, mondta, hogy a napi fehérje és szénhidrát bevitele meg van és nem szedd semmilyen szereket... de én meg úgy tudom, hogy ha sokat futok az izom égetéssel jár, akkor mitől vannak kigyúrva????
2014. aug. 2. 01:20
 1/9 anonim válasza:
100%
Nem tudom te hol focizol, de én még egy Jay Cutler focistát sem láttam.
2014. aug. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1# Pont, hogy van egy Jay Cutler nevű focista is :D

Mondjuk az amerikai foci, de lehet van összefüggés.

2014. aug. 2. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Nincs kigyúrva egyik sem. Kinek mit jelent a kigyúrt. Ronaldo valamennyire izmos, de a kigyúrttól azért messze van. Nálam az nem számít még elég izmosnak.

Egyébként a focisták is edzenek súlyzóval is és megy náluk koksz is. De nekik nem az a céljuk, hogy feleslegesen cipeljenek plusz 20-30 kg izmot.

2014. aug. 2. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ronaldo jó példa mert ő például lehet nem kigyúrt , de "egészségesen szálkás" azt hiszem, 185 magas, és 85kiló. a testzsír százaléka viszonylag alacsony lehet.
2014. aug. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Így van. Ő vékonyan szálkás, rajta pont elég izomtömeg van ahhoz, hogy erőteljes legyen, de még ne lassítsa a futását. De nálam a kigyúrt az ennél izmosabb forma.
2014. aug. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
persze, ha ronaldo is egy hétköznapi ember lenne hétköznapi állással, és úgy edzene, simán feltudna menni naturálon is olyan 100 kiló körüli súlyra
2014. aug. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudna. Naturálon a max szálkás forma az testmagasság cm - 100 plusz pár kg. Tehát egy 184 centis ember szálkásan kb 87-88 lehet kox nélkül. És a focisták is cuccolnak, ne legyen kétséged.
2014. aug. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát . abban nem hiszek, hogy szteroid, vagy egyéb illegális cuccot tolnának. szerintem a hagyományos dolgokat használják (tápkiegek)
2014. aug. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pedig tolják még itthoni kisebb ligákban is. De mindegy, írtam, hogy naturálban meg pláne nem lesz 90kg száraz formával.
2014. aug. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!