Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vélemény erről a fehérjéről?

Vélemény erről a fehérjéről?

Figyelt kérdés
Tescoban árulják, 3800/750g, Biohealth Protein Mix, fehér zacskóban, egy a fejét egy kézzel fogó félmeztelen kopasz csávó van rajta. Neten semmi infó róla, a gyártó Nutriversum, aminek a weboldala jelenleg nem üzemel (nem tudom eddig üzemelt-e) és a fb oldalán 1 db. lájk van. Ez nem túl bíztató számomra. Ezért kérdem, valaki ismeri-e, fogyasztott-e ilyet? Ha ennyire semmi infó róla, nem veszélyes?

2014. júl. 30. 01:16
 1/8 anonim ***** válasza:
van egy olyan tippem, hogy szója
2014. júl. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ilyen kilos aron mar majdnem kapsz ismert markaju termeket is, nem ertem minek b@**akodsz ilyen gagyi sz@rokkal. Amugy meg osszetetel ra van irva minden dobozra, hasonlitsd ossze a szamodra elerheto aruakat es meg lesz melyik a "legjobb" valasztas.
2014. júl. 30. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt nem értem minek ismeretlen zsákbamacskát venni marha drágán, mikor kapsz tuti minőségű Myprotein impact tejsavóproteint kilónként 3800Ft-ért! Nem 750g, hanem 1kg annyi! ÉS európa egyik legnagyobb tápkieg cégétől!

De van nutriwhey is 3600/ kg!

2014. júl. 30. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tap bela ***** válasza:

sandorzsolt azt is tegyük hozzá, hogy az általad két felsorolt sajnos emésztőenzimet, sem hozzáadott vitamin komplexet nem tartalmaz. És/ha pedig egy fehérjét iszunk és a szervezet nem megfelelően hasznosítja, akkor annak sok értelme nincs.


Ettől függetlenül én sem értem, hogy ha vannak szakboltok, akkor miért megy valaki oda vásárolni?!?!

2014. júl. 30. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vitamint egyébként is eszünk mellé, a proteinekben eleve nem sok van. Emésztőenzim pedig van elég a szervezetünkben, a hús mellé sem eszünk pluszban.:) De értem én, lehet pl MHN Wheyt is venni, amit szoktam is és abban van emésztőenzim.
2014. júl. 30. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tap bela ***** válasza:

Az a probléma, hogy az étkezésünk nagy részt hőkezelt termékekkel készül, ezek során az emésztőenzimek szinte 100%-ban megsemmisülnek. A másik probléma, hogy nyers zöldségek fogyasztását szerintem az átlag ember nem teszi meg. Harmadszor pedig ha nagy mennyiségben eszik a fehérjét koncentráltan. A Myprotein is árusítja az Impact Whey plus-t ami bizony tartalmazza az emésztőenzimet, és ha jól tudom vitamin komplexet is.Csak nem igen hírdeti, mert jóval, de jóval drágább, mint az amiben semmi sincs.!!!


AZ MHN amit te is iszol bizony tartalmaz emésztőenzimet 40mg/adag. Sokszor írom!!!!

2014. júl. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Valami übergagyi noname szar az biztos.Ilyenre ne pocsékold a pénzedet.Ennyiért már majdnem kapsz ismert márkát is.
2014. júl. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jót f*stam tőle, világi volt!
2016. jún. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!