Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok mondani véleményt...

Tudnátok mondani véleményt erről a fehérjéről?

Figyelt kérdés
izom tömeget növelnék az étrenddel, edzéssel, s ennek az étrend kiegészítőnek segítségével, de emelett folyamatosan cardio-zok, szóval úgy kérdezném hogy ez gátol-e a zsírlebontásban, szálkásításban?

2014. ápr. 6. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a legjobb fehérje amit valaha próbáltam.
2014. ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen fehérjéről kell vélemény, mivel nem írtad, de általában a fehérjékben kevés szénhidrát van. Vannak kimondottan diéta idejére fehérjék amik kevés szénhidrátott tartalmaznak, vagy egyeltalán nincs bennük. De a többibe se sok van, főleg édesítőszerrel ízesitik. Tehát nem hízlalnak, viszont van kalória tartalmuk, ezt nem árt figyelembe venni diétánál.


De azt nem értem hogy akarsz tömeget növelni ha közben zsírt is szeretnél "bontani". Ellentétes folyamatokról beszélünk, tömegnöveléshez több kalóriát kell bevinned mint amennyit egy nap elhasználsz, fogyáshoz viszont kevesebbet.

2014. ápr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

bocsánat, el felejtettem linkelni...igazából kettőt néztem:

[link]


[link]

2014. ápr. 6. 20:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Az első egy kevert, nagyrészt szójás szar, ami nagyon olcsó, de elég gagyi(én is ilyet vettem most, mert akciós, kilónként 3 ezer alatt van az ára).


A második hozzáadott szénhidrátokkal "gazdagított", 60%-os tejsavó.


Ár/érték arányban az első jobb, mivel hobbiszinten nem fogod érezni, hogy csak kevertre futja, bár jobb lenne egy tejsavó. A második nem ér annyit, amennyiért vesztegetik.


összefoglalva:

Az elsőt vedd, ha nagyon csóró vagy, ha több pénzed van kicsit, akkor Myprotein/MHN.

2014. ápr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igazából nem csoróságról van szó, csupán sajnálok porokra ki adni pénzt, a kemény munka híve vagyok, azonban nem tudok kajában be vinni a megfelelő fehérje mennyiséget, szóval ezért kellene étrend kiegészítő, amit pedig a szálkásításról mondtam, van oldalt egy kisebb zsír rész, azt szeretném izom növelés közben le adni
2014. ápr. 6. 20:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezért az 1kg tejsavóért sok 5400Ft. Bár kevert fehérje, de most akciósan 11 890 Ft a shop builderen 4kg Protein Power. Ha nem sokat akarsz kiadni, akkor ez jó alternatíva szerintem
2014. ápr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja bocs, most látom az első linked ez volt :D a protein power
2014. ápr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!