Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Túlsúly vagy normális? Milyen...

Túlsúly vagy normális? Milyen szálkásító étrendet érdemes követni?

Figyelt kérdés

14 éves srác vagyok. Véleményem szerint inkább sportos alkat, 171-2 centi és 70 kiló. Átlagos vagy inkább túlsúly?

Illetve tud valaki valamilyen szálkásító étrendet, amivel egészséges körülmények között le lehet fogyni 4-5 kilót?


2014. júl. 29. 15:28
 1/5 KillBéla ***** válasza:
100%
Ezt csak a tükör mondja meg. Én ilyen súllyal tömegelnék.
2014. júl. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az alakommal a következő a helyzet: szerintem eléggé fejlett az izomzatom, de a mellemen és a hasam alsó részén van egy réteg háj. A többi részen teljesen oké. Szóval azt mondod, hogy nyugodtan edzhetek ilyen súllyal és nem kell szálkásítani?
2014. júl. 29. 15:43
 3/5 KillBéla ***** válasza:
Hát ha nincs megfelelő izom tömeg akkor felesleges szálkásítani. De ezt látatlanba nehéz megmondani.
2014. júl. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább tömeget növelnék 80 kilóig és onnan szálkásítanék vissza. Olvasd el a sárga kapszula c. könyvet abban benne van minden.
2014. júl. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

14 évesnél még nincs akkora izomtömeg, hogy az a 70 kg ehhez a magassághoz szálkás formát mutasson. Van ott bőven zsír is az az érzésem, de tegyél képet, mert így csak találgatás.

Egyébként googleba: alapismeretek.

2014. júl. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!