Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hasról hogyan lehet a leggyors...

Hasról hogyan lehet a leggyorsabban fogyni?

Figyelt kérdés
Sok ilyen kérdés volt már, sokat végig is néztem, de a 90% vagy kioktató, vagy elterelő jellegű. Konkrét is világost választ szeretnék. Igen, tudom, hogy nincs helyi fogyás, akkor úgy kérdezem, hogy miközben mindenhonnan fogyok, hogy lehet a hasról ugyan annyi idő alatt a legtöbbet fogyni? Köszönöm.

2014. júl. 23. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem akarok kioktató lenni, de gyorsan nem érdemes fogyni, mivel heti 0.5-1kg mehet zsírból, a többi izomvesztés lesz és szarabb lesz a forma, mint előtte. Az pedig genetika, hogy ki honnan milyen ütemben fogy.
2014. júl. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És izommá alakítani a zsírt egyszerűbb? Ha felüléseket végzek, akkor a zsír helyett izom lesz?
2014. júl. 23. 22:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nem. Soha nem lesz zsírból izom. Teljesen két különböző szövet.

Diéta kell zsírleadáshoz és heti több aerob edzés, de nem árt mellé erősítő edzés is, hogy több izom maradjon.

2014. júl. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak gondolkozz el, hogy szoktak elhízni az emberek? Arányosan? Nem. Van akinek a combjára megy több felesleg, van akinek a hasára, van akinek a fenekére (tudod ezért vannak ezek a körte alakú, meg homokóra alakú elnevezések amiket az emberekre szoktak aggatni), ezt az genetika határozza meg (és "sajnos" nem mi).


Na most a hízás ellentéte a fogyás is hasonló képen működik,tehát itt is a szervezet onnan fogja leadni a zsírkészleteit ahonnan ő szeretné én nem onnan ahonnan mi.

De nyilván ennek is van egy aránya, csak elképzelhető az is, hogy a tested minden részével elégedett leszel, csak pont a hasadon fog még maradni, de lehet, hogy pont a hasad lesz majd tökéletes és a combodon fog maradni, ez a te tested függvénye, majd meglátod, mert remélem belekezdesz az életmódváltásba. Az eddig leírtakból következik, hogy meggyorsítani a folyamatot nem lehet, mivel nem tudod szabályozni a fogyást egy adott testrészre.


Zsírból nem lesz izom, meg izomból se zsír. A két dolog teljesen különböző dolog. Ez hétköznapi példával szemléltetve olyan, mintha azt akarnák, hogy kutyával macska legyen, vagy macskából kutya.

2014. júl. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Neked zsírleszívással.
2014. júl. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Anyukáddal mozogtunk az este kicsit, az is elég hatásos volt ám.
2014. júl. 24. 14:28
 7/7 anonim válasza:
Nekem a NARL zsigeri zsírbontás bevált! Csak sajna kevés helyen van:( Kimondottan a hasi zsírt bontja és még a hasüregi zsírokat is csökkenti. Én viszonylag vékony vagyok. 8 alakalom után kezdett a hasam szálkásodni!
2014. júl. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!