Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ki tud pesten egy konditermet...

Ki tud pesten egy konditermet ami megfelel az alábbiaknak?

Figyelt kérdés
Olyan hely kéne ahol jó minőségű futópadok vannak ( itt tényleg a csúcsminőséget értem, eddig talán 1 vagy 2 helyen találkoztam jó futópadokkal, mert elég drágák), van belőlük elég, hogy senkit ne zavarjon ha sokáig foglalom, és nem néznek ki ha keményen eddzek. Ma le akarom futni a maraton távot, csak esni fog ezért futópadra kényszerülök :D
2014. júl. 23. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok jártas pesten, de a nagyobb termek szerintem 80%-ban megfelelnek ezeknek az elvárásoknak.

Komolyan van terem ahol kinéznek ha keményen edzel?:O

2014. júl. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem igazán tudom, hogy mekkora különbség lehet futópad és futópad között, de egyszerűbb lenne kerületet mondanod és akkor kapsz választ.
2014. júl. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát pedig lehet, van olyan pl aminek rozoga szr alja van, és minden lépésnél berezeg + hangos, meg egy csomónál alapbol könnyebb futni sőt majdnem mindnél, mint sima talajon. Am meg volt már hogy padon futottam 2 órát aminek kb a fele elég intenzív volt és mellettem a mamák meg a gyúrósok úgy néztek rám mintha valami ördögi dolgot csinálnék, pedig normális kiállású átlagos gyerek vagyok nem vmi nyomorék aki először betévedt a terembe.
2014. júl. 23. 11:27
 4/8 anonim válasza:
Ahová én járok, a Life1-ben elég jók a gépek, bár a futópadot még nem próbáltam, de minden gép fel van szerelve érintős kijelzővel, kész programokkal és saját programokkal és futtathatóak, és senki nem néz ki, bár más kérdés, hogy ha csúcsidőben mész, akkor várhatsz, mire felszabadul egy pad - van bőven, de sokan járnak ide, 3 körül már félig megtelnek a gépek 5 után pedig többnyire tömeg van.
2014. júl. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"nem vmi nyomorék aki először betévedt a terembe" --> Ez szép volt. :S
2014. júl. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj le az új Cutler terembe, ott van a Lurdy házban. 2000 nm-es terem, van vagy 30-40 futógép és újak.
2014. júl. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszed el pont ott voltam, de csak mert elfogadják a sportkártyát. Am nekem nagyon bejött a hely minden szempontbol. Nem futottam maraton távot, csak egy laza kardiót, de végignyalogattam az összes gépet kb. Nagyon fullos a hely szerintem, meg a pult is, 200g csirkemell+rizs+zöldség 1200 asszem, nagyon baráti ahhoz képest. Gépek fullosak, bár szabad súlyból elég kevés van szerintem, inkább a gépekre mennek rá. Plusz van egy lépcsőző gép amit eddig még sehol nem láttam ilyen gőrgőn jönnek a lépcsők, így 45 fokban, nagyon pacek az is. Hasazásra is hatalmas a választék csomó olyan géppel amit máshol nem láttam eddig. Bicepsz eddzést nyomtam egyébként ha már lent voltam, a többit csak meg nézegettem, de első osztályú a hely. Arról nem is beszélve hogy 0-24. Jah és még edzeni is lehet :D ( olyasmi picit a hangulat mint a bodybuilder gym-be a zenét leszámítva meg azt hogy 10x akkora) Nálam most a Cutler van az első helyen. Remélem kibannolnak reklám miatt :D
2014. júl. 23. 19:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Király lehetett, na majd meglesem én is.:)
2014. júl. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!