Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy Jeff Seid szintet lehet e...

Egy Jeff Seid szintet lehet e hozni naturálba 5-10év alatt?

Figyelt kérdés

2014. júl. 20. 22:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

hát erre most így hirtelen nem tudok mit mondani :DDD

utolsónak caps lockot csapd már ki pls :DD

2014. júl. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
BOCCS BERAGADT ESKÜSZÖM:D
2014. júl. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Igen, láttam, hogy visszatértél, mert a heti 2g tesztót is te írtad. Egyből tudtam, hogy ki vagy. És igen, még cuccal is lemegy izomból, sok versenyző mondta már.
2014. júl. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
ÍGY VAN PEDIG TÉNYLEG SOKAN AZT HISZIK A KOX CSODASZER,PROBALJON MEG VALAKI NAPI 50 GRAMM CH-N ÉLNI 2HÓNAPIG ÉS AZTÁN ÉN TÉNYLEG NEM TUDOM MIKOR ETTEMFÉLRE UTOLJÁRA SZERINTEM EBBEN AZ ÉVBEN MÉG TÉNYLEG NEM ETTEM MÁSTCSAK CSIRKÉT RIZST PELYHET TOJÁST,TUROT,MARHÁT:D TALÁN SZULINAPOMRA EGY DARAB PIZZÁT.
2014. júl. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
utolsó, lőhetnél magadról egy képet, kíváncsi vagyok :D
2014. júl. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
fuh énmár annyi képet lőttem ide.igaz régebbiek már de még sztem itt vannak:D
2014. júl. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Szerintem ledöbennél a méreten 59-es. Nem szarral gurigázik az ember.:)
2014. júl. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Caps lock-os embertől kérdezném, hogy ugye az 50gr/napi szénhidrát bevitelt egy férfinak azt csak példaként hoztad fel ugye? Mert, hogy ennyivel normálisan edzeni nem lehet az is biztos másfelől izomtömeg leépüléssel jár. 150 gr/nap már hihetőbb avval is kaparja az ember a falat, de még hozható. Ugye nyilván onnantól kezd szar lenni amikor az ember kezd kiürülni, amíg van benne "szemét" addig viszonylag tűrhető. Én személy szerint nem is nagyon bírom a 150g/ch napit csak ideig óráig kell a kb 200g.
2015. jan. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!