Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy Jeff Seid szintet lehet e...

Egy Jeff Seid szintet lehet e hozni naturálba 5-10év alatt?

Figyelt kérdés

2014. júl. 20. 22:53
1 2 3
 11/28 Tyler913 ***** válasza:
69%

ma 10:34


Ha valakinek olyan a genetikája,elképzelhető,hogy 10% alatt legyen a testzsírja,és azt tartsa is. Ilyen embereket én is ismerek. Csakhogy rajtuk nincsen izom. Nem a szálkássága az elérhetetlen,hanem a szálkásság mellett fenntartott izomtömeg.

Naturálban vagy nagyobb vagy és zsírosabb,vagy nagyon szálkás,de akkor minimális lesz rajtad az izom. Amit a képeken látsz,az mese és más egyéb.


Ez a "de ő már x éve edz" érv szintén nem áll meg,mert 2-3 év után lelassul a fejlődés. Egy naturálban komolyan 6 ill. 10 éve edző között nincs már túl nagy különbség.


Ja,találós kérdés: tudtad,hogy pl. Jeff Seid nagyobb tömeget hoz azonos testzsír mellett,mint a 70-es évek végén többszörös Mr. Olympiát nyerő Frank Zane? Vajon mi adja ezt a különbséget,hm? Annyival jobbak a mai tápkiegek? Vagy tán Seidnek annyival jobb a genetikája,hogy 20 évesen megverné minden idők egyik legesztétikusabb Mr. Olympia győztesét,aki köztudottan kokszolt?

2014. júl. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Tyler913!

nem élek álomvilágban csak szerintem más a testépítésel kapcsolatos nézeteink.Nekem nem tetszenek az agyon szteroidozott Ronnie Colemanak és társaik.Írtam is egy ember t aki az ideálom és akire te azt mondod hogy nincs rajta izom keress rá nyugodtan Marc Fitt a neve. A másik meg hogy Jeff Seid tuti szterkós és szerintem a glutamintól kezdve a kreatinig az összes táplálékkiegészítőt szedi míg Frank Zane(akit én többre tartok ennél a kis köcsögnél) biztos vagyok benne hogy az ő idejébe még nem voltak olyan fejlettek a tápkiegek maximum natúr ízetlen fehérjeport tudtak fogyasztani :). Ma meg ha egy sík hülyének odaadsz végtelen mennyiségű csirkét rizzsel és egy 2 éves kondibérletet az összes tápkieggel az is kigyúrja magát hidd el. :D béke

2014. júl. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Tyler913 ***** válasza:
100%

Eléggé félreértettél. Nekem sem tetszenek a Ronnie Coleman-fazonok,szerintem akinek egy 130 kilós forma tetszik,ott valami nem stimmel. Nem csodálom,hogy egyre inkább divat az aesthetics-vonal,mert ez a fajta külső az,ami férfinak-nőnek egyaránt bejön. Azonban sokan azt hiszik,hogy ha valaki nem 130 kiló,akkor tuti naturál,meg elérhető. Sajnos ez nincs így. Gyakorlatilag mindenki kokszol,aki a testéből él,sportolók,modellek,színészek,stb. Ez van. Mégis

Mégis minek erőlködne valaki naturálon,és kockáztatná a megélhetését,ha doppinggal sokkal jobb eredményt érhet el?

Szóval ez teljesen érthető. A gond csak az,hogy sokan elhiszik,ők tényleg naturálok,és a Seid,Zyzz,Angelov és mások által prezentált alkat elérhető,csak kemény edzés,kaja,és persze a kiegészítők függvénye. Pedig ez nem így van. És hidd el,a tápkiegeknek glutamintól kreatinig sokat mondok,ha 5% szerepe van az egészben. A testépítő és tápkieg ipar hiteti el veled,hogy a modern kiegészítők miatt lehet Jeff Seid 20 évesen jobb,mint Zane ereje teljében,közben a különbség,hogy akkor szemes Danabol ment,ma meg Tren,GH,peptidek és minden egyéb. Kb. mintha egy 70-es évekbeli versenyautót hasonlítanánk egy maihoz,te meg elhinnéd,hogy a teljesítménykülönbség a legújabb Shell szuper adalékos benzin miatt van,amit te is megvehetsz,és beletankolhatsz a Corsádba,várva a csodát.

Na,így van a dolog a tápkiegek szerepével.


"Ma meg ha egy sík hülyének odaadsz végtelen mennyiségű csirkét rizzsel és egy 2 éves kondibérletet az összes tápkieggel az is kigyúrja magát hidd el" - ha beszúrod mellé,hogy + végtelen mennyiségű és minőségű koksszal,akkor igaz lesz a mondat,és akkor nem is kell 2 év. Egyébként sajnos nem igaz. Bizonyítékot akarsz? Nézz körül a konditermekben,és mondd meg,hány kigyúrt naturált látsz?


ui: én nem mondtam,hogy Marc Fitten nincs izom. Azt mondtam,hogy ha valakinek,bárkinek megvan az adottsága ahhoz,hogy naturálon extra szálkás legyen (tehát ektomorf),az lemehet ugyan ilyen alacsony testzsírra,de nem fog tudni izmot megtartani. Ennyi. Marc Fitt a testéből él,megoldást ld. fentebb. Béke

2014. júl. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Jó igazábábol nem leszek naiv hogy jajj ő tuti nem kokszol meg ő se meg Marc Fitt se ,nem tudhatom mert nem ismerem SE Angelovot se Zyzzt sem ismerem (habár ő a sok hitegetés ellenére hogy a "veleszületett szívelégetelenségbe" halt bele hihetetlen kicsit, ott is volt koksz )de ennek ellenére hiszem hogy lehet így kinézni koksz nélkül nehezen de lehet.Ja és szerintem nem akarok ismét naiv lenni de szerintem azért Marc Fitt nem kokszol(remélem nem ölsz meg ezért a kijelentésért:) ) tényleg nem ismerem de nekem ő az ideálom és én úgy szeretnék kinézni mint ő én ezt elhatároztam nem nagyon tud senki megállítani ebbe idő kérdése és elszántság. "A lehetetetlen nem létezik" és ha lehetetlen egy ilyen testet megszerezni kb most mondok egyet 5 év alatt én akkor is megcsinálom :).És a tápkiegekre visszatérve szerintem a glutamin kreatin stb beletartozik a kajálás részbe magyarul 70% kaja 20% edzés 10% egyéb pl: alvás regenerálódás stb
2014. júl. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Tyler913 ***** válasza:

Ez a "lehetetlen nem létezik" korunk egyik legnagyobb átverése szerintem. Mondjuk ettől függetlenül csodálom az elszántságod. Próbáld meg,tedd meg,ami tőled telik,és meglátjuk,és ha elég keményen edzel és a kaja is rendben,akkor mindenképp összejön egy jó test.

Egyébként Marc Fitt szintjéhez hasonló esetleg elérhető,ha nem is ennyire szálkásan.

2014. júl. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Úgy látom van itt pár kisgyerek, akiknek fogalmuk nincs a testépítésről, de majd rájöttök, hogy mit lehet naturálban és mit nem. :)
2014. júl. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
nem vagyok "kisgyerek" csak azért nehogy már ne lehessen elérni egy Marc Fitt szintet légyszives.Úgy beszéltek esküszöm, hogy nem lottózok mert úgyse nyerek ez kb olyan hogy meg se próbálom koksz nélkül mert valaki azt mondta hogy nem lehet.Ti meg úgy látom csalódtatok ebben a sportban és már nem hiszitek el hogy mire vagytok képesek :) na béke
2014. júl. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Nincs béke, majd rájössz. Vagy mutass már egy képet, hogy mit értél el. Ez a sport arról is szól, hogy mit mutatsz. Én edzem 29 éve, talán kicsit több tapasztalatom van és hozzám képest kisgyerek vagy, főleg ha ennyire nem vagy képben. De majd pár év múlva rájössz, hogy Sanyi bácsinak igaza volt.:)
2014. júl. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
ÍGY VAN A NAGYOK MI VAGYUNK MONTEZ MEG ÉN,VISSZATÉRTEM,MONTEZ TALÁN EMLÉKSZEL RÁM RÉGEN LŐTTÜK A KÉPET MINDIG DICSÉRTÉL ÉS MONDTAD H NAGYOBB VAGYOK NÁLAD NA ÉN NEM VAGYOK NATURÁL ELÉG RÉGÓTA NEM,A JEFF SEID ET EGY NAGY RATYINAK TARTOM DE NATURÁLBA NEM HOZOD,ÉN MOST VÉGEZTEM 4HÓNAP DIÉTÁVAL ELMONDOM NEKED/NEKTEK HOGY 107KILÓROL KEZDTEM A DIÉTÁT 180 CENTIHEZ!!ELÉG SOK CUMOVAL,51ES KAROM VOLT AKOR VOLT 19% A TESTZSIR DE AMOLYAN JO BODYS FORMA MOST KB 94KILO VAGYOK TESTZSIR KB 9% KARBÓL ENNYI CUMOVAL EGGYUT IS LEMENT 2-3CENTI,DE MOST MEGVAN A 47-48 AS MAJDNEM HOGY FULL SZÁRAZ KAR,HA MEGVONOD MAGADTÓL A CH-T KÉPTELENSÉG IZMOT ÉPITENI NEM TÖLTÖDSZ BE EDZÉS UTÁN MEG SOHA EZÉRT AKINEK ILYEN A FORMAJA JO ERES KEMÉNYEK AZ IZMOK EZ NATURÁL NEM HOZHATÓÓ
2014. júl. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%
JA IGEN VALAKI IRTA HOGY NEM TETSZIK NEKI A COLEMAN FORMA MEG H BETEG AKINEK EZ TETSZIK.A TESÉPITOKNEK EZ TETSZIK A RATYI SZEZON GYUROSOKNAK A JEFF SEID FORMA ELHIZSME JOBBAN BEJON DE ŐKET NE HIVJUK MÁR TESÉPITOKNEK,INKÁBB CSAK HIVJUK ŐKET ADOK A TESTEMRE EMBEREKNEK
2014. júl. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!