Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a jobb eddzés? (Többi...

Melyik a jobb eddzés? (Többi lent)

Figyelt kérdés

17F 70 kg 178cm vagyok!

Szoktam rendesen eddzeni terbe, de amikor apámnál vagyok hosszabb szünetbe, nála is kéne eddzenem, van nála 45 fokos pad, és kézisúlyzók. 10,5 kg mind2 külön. Mi lenne a jobb? Ha ezekkel a súlyokkal eddzenék csak több gyakorlatot csinálok, vagy nagyobb súllyal kevesebbet? Nekem vannak itthon tárcsáim, ha azokat rárakom, eddig is ezt csináltam, úgy 18,5 kg, ezzel a súlyal szoktam nála tárogatni és Fekvenyomni, Bicepsz tricepsz 16 kg kezisulyzoval az is. Csak 70 km-re lakik tolem es szar mjndig a vonatig meg utana meg el hozza cipelni a tarcsakat, es szerintetek akkor eddzhetek kisebb sullyal tobbet, vagy csinaljam amit eddig? Bocsi, ha ertelmetlenul fogalmaztam!


2014. júl. 19. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:

edzés

teremben

szünetben

2014. júl. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyik se a legjobb megoldás, de kis súllyal próbáld meg még szabályosabban csinálni a gyakorlatot, lassan csináld a negatív szakaszt, feszítsd meg a csúcsponton az adott izmot, kicsit tartsd is meg a csúcsponton, esetleg nehezítsd a gyakorlatot stb. A testépítés legeslegfontosabb szabálya, hogy mindig legyél kreatív!
2014. júl. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat! :)
2014. júl. 19. 18:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!