Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek a Power...

Mi a véleményetek a Power Track Power Proteinről? Szerintem gyanúsan olcsó és nem szeretném kidobni a pénzt az ablakon.

Figyelt kérdés

2014. júl. 19. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért lehet olcsó mert nem olyan nagy név, kvázi valahol nekik is el kell kezdeniük, ha egyszer lesz felesleges pénzed megvehetsz egy dobozzal, és kipróbálhatod milyen.
2014. júl. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mennyire vagy finnyás???


Nekem ez volt az első fehérjém. Mikor először megízleltem legszívesebben elsírtam volna magam és ki akartam burítani.

Nagyon rosszul oldódik, shakerben nem tudtam normálisan eloldani és rossz az íze is.

Banánnal, kakaóval és tejjel összeturmixolva meg lehet inni. De ki akar turmixolgatni?!

Sokan vannak, akik ezt használják. Lehet én vagyok finnyás.

Utána csak Scitec-es tejsavókat és kazeineket használtam, meg néha becsúszott más márka. Azt hiszem maga a szójafehérje lehet problémás.

Olcsó, de nekem többet nem kéne!

2014. júl. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
fuu akkor az nemjó nekem sem, mert én edzés után akarom egy üvegben összerázni, nem turmixolgatni
2014. júl. 19. 15:50
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2014. júl. 19. 15:51
 5/7 tkodit ***** válasza:
Van itt olyan igen képzett testépítő (egeszseg.szepseg), aki esküszik rá. Én feleannyira se vagyok tapasztalt, nekem az íze, és oldódása, plusz az utána levő diszkomfort érzés miatt (nem mindig, de elég gyakran) nem jött be. De az ára valóban vonzó.
2014. júl. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rengeteget megittam és nekem bevált. Nem édes, nyugodtan mehet bele ch, oldódással pedig semmi gond. Az pedig hogy nem ismert márka...a power track nagy sikerére való tekintettel a biotök elkezdett egy hasonló fehérjét gyártani pár száz forinttal olcsóbban, egy halom cukorral, ihatatlan édes ízzel.
2014. júl. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék ha félsz tőle, akkor lehet kapni 300g-os 1.500m,-ft-os kiszerelést. ;)
2014. júl. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!