Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ipamorelin mellékhatások?

Ipamorelin mellékhatások?

Figyelt kérdés

Sziasztok, eddig még nem volt dolgom peptidekkel ezért kérdezek. Az Ipamorelintől milyen hatásokat és mellékhatásokat várjak? Esetleg kellene hozzá valamit még közben vagy utána levezetés?

Válaszokat előre is köszönöm, oltást nyomjátok másnak nem most kezdtem.



2014. júl. 16. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem most kezdted, akkor nem itt kell kérdezni a gyakorin, ahol szinte nincs is szakértő ebben a témában. Főleg 15-16 éves kisgyerekek osztják az észt, nem sokat profitálsz ezekből. Kérdezgesd a szakikat a testmesteren.
2014. júl. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi extra. Nagy dobra verik a csak mert köze van a növekedési hormonhoz, és próbálják úgy csavarni a mondatokat hogy az jöjjön le h olyan mint a növi, de közel sem. Ugyan az mint a ghrp-6, 5 aminós de az árát nem éri meg. Hatás kb annyi hogy minimálisat fejlődsz és zsír is megy le, de ahhoz kell eredeti. Az eredetinél rájössz hisz beadás után azonnal éhes leszel. Ha ez nincs meg akkor kuka a cucc. Mellékhatásként talán a sejtsokszorozódás. Nem sejttérfogatot növel hanem sokszoroz, ami bizony viszafordíthatatlan elváltozáshoz vezet. Én a napi 3*3egységet feltoltam kétszer annyira de akkor sem olyan a hatása hogy megérje az árát meg a kockázatot.
2014. júl. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A rosszindulatú daganatokat lehet valamilyen módon ellenőriztetni a szervezetben, hogy van-e? Azt tudom, hogy ha van akkor annak elősegíti a növekedését.

2014. júl. 17. 15:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ami daganat már megvan de még nincs olyan stádiumba hogy kimutatható legyen, azt persze felgyorsítja, így aztán lehet belőle komolyabb baj, ugyanis lehet hogy egy daganattal leéled az életed úgy hogy jóindulatú marad és észre sem veszed.
2014. júl. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És ha a vitaminszintet megnövelem? Több C-vitamin stb.? Az valamennyire erősíti még az immunrendszert és akkor talán jobban kordában tudja tartani a rossz indulatúakat jó indulatúval meg nincs akkora probléma. Még így is úgy tűnik, hogy ennek van a legkevesebb mellékhatása és nem kell levezetni. Amikkel meg volt dolgom elegem lett belőlük, túl nagy a kockázat.. Növi rohadt drága. Valami más esetleg nincs ilyen jellegű? Már nem 1 hónapja keresek de semmi...
2014. júl. 17. 18:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!