Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hosszű lábú ember h guggoljon...

Hosszű lábú ember h guggoljon súllyal?

Figyelt kérdés
a sarkamat nem bírom lerakni guggolás közben
2014. júl. 15. 23:41
 1/7 tkodit ***** válasza:
Nekem is kifejezetten hosszú minden végtagom, de ez engem nem hátráltat semmiben, igaz, hogy nevetséges súlyokkal edzek némely gyakorlatnál. Súly nélkül megy a szabályosság?
2014. júl. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Állj szélesebben és le tudod majd rakni:)
2014. júl. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem ment először, de pár hét napi szintű nyújtás és gond nélkül csinálod majd te is. Ma már minden ember rengeteg ül egy helyben gép előtt, vezetés közben, munka során vagy otthon, hogy a test elszokik ettől a természetes pozíciótól szóval dolgozni kell rajta.

Itt egy nagyon jó gyakorlat sor, ami nekem sokat segített:

https://www.youtube.com/watch?v=J-6W2B7vS28

Egyébként napi 15-20 perc edzés után vagy bármikor nap közben és lényegesen jobb lesz.

2014. júl. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nem azért van mert hosszú a lábad, hanem mert a bokád és az Achilles inad nem elég rugalmas mert nem mozgatod eleget. Minden ember képes teli talppal leguggolni.
2014. júl. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Majd ha lesz legalább 100kiló a nyakadban, az lenyomja majd a sarkad, hidd el. Én is magas vagyok, közel 2m és nekem is ez volt a gondom eleinte. Ha lesz elég súly nem lesz probléma, le fogja nyomni a sarkad. Addig is tehetsz a sarkaid alá valamit.
2014. júl. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sarok alá emelvény. Egyébként remélem nem így akarsz kibújni a kemény guggoló edzés alól:) Nice try.
2014. júl. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
LE TUDOK VALAHOGY GUGGOLNI TELI TALPAL CSAK HA MAGAMRA RAKOM A SÚLYZÓRUDAT BORULNÉK HÁTRA :(
2014. júl. 16. 19:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!