Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagy Bettina jó személyi edző?

Nagy Bettina jó személyi edző?

Figyelt kérdés

2014. júl. 10. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha tudsz mellette az edzésre koncentrálni...
2014. júl. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én lány vagyok
2014. júl. 10. 18:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Úgy egyszerűbb :D


Nézd, tapasztalatom nincs felőle, de ha jól tudom, fitness versenyző is, így biztos van tapasztalata mint edzés, mint táplálkozás ügyébe. A táplálkozás része kiemelten fontos is.


Biztos felkapot és nem olcsó, de talán nehezebb így mellé fogni, mint egy magát személyedzőnek valló valakinek, aki azt mondja hogy nyugodtan ehetsz párizsis szendvicset és jó a 3 kilós súlyzó is nő létedre.

2014. júl. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:)
2014. júl. 10. 19:04
 5/9 anonim ***** válasza:

"Úgy egyszerűbb :D"


Csak ha nem vagy lezbi, bár a csajoknál nem válik külön a két nem szexuális elválasztódása, ők eleve gerjednek egymásra is. Ugye mucikám ?

2014. júl. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Jaj már. :)

Nem.

2014. júl. 10. 21:04
 7/9 anonim ***** válasza:

Itt van pl Bereczki Krisztián edzőnek egy nagy kalap kaki!

2 éve alig fejlődnek mellette a csajok , pasik ....

Én anno úgy választottam edzőt, hogy a " tanítványait" láttam , egytől egyig fejlődtek! Mondjuk ő nem tűrte a nyafogást és az étrendet be kellett tartani, nyilván nem ült mellettem egész nap, de ha látta a sumákolást!

2014. júl. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
..... Szóval nézzd meg az edzéseit !
2014. júl. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké.
2014. júl. 26. 23:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!