Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha annyi cuccot nyom valaki,...

Ha annyi cuccot nyom valaki, mint pl. Kathi Béla, akkor az mennyire rövidíti le az életét?

Figyelt kérdés
2014. júl. 10. 15:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

A felsoroltak közül Doriant leszámítva egyikük sem inzulinnal és növ hormonnal készült 140 kilóig feltömegelve. Azért Frank Zane, aki 84 kilósan versenyzett nem épp ugyanazt használta, mint ma egy Markus Rühl. De akkor Greg Kovacs és Nassen El Sonbaty miért haltak meg 44 évesen ha olyan egészségesek voltak? 40 éve teljesen más szinten voltak, nem vízhajtózták ki magukat és 30 kilóval könnyebbek voltak. A 90-es évektől is nézz egy statisztikát olyanokról, akik rendesen nyomnak mindent kihagyás nélkül. De én is láttam egy jó táblázatot:

[link]


Ez nem is mind testépítő viszont érdekes, hogy mitől kap valaki 24 évesen szívrohamot ha egészségesebbek az átlagembernél.

2014. júl. 12. 15:30
 12/14 anonim ***** válasza:
6%

Kedves kérdező!


Kathi Béla 1992-től edz, az azt jelenti hogy most 22 éve.

Én 1999-től edzek, azaz 14-15 éve.


A súlyom tömegeléskor üti a 150 kg-t, jelenleg szálkásítva 132 kg vagyok.


380-ba én is beleguggolok, ha arról van szó, és semmi szteroidot vagy akármi ilyesmit nem szedek, csak eszem a csirkemellet a csirkecombbal, rizst a csirkemellel, párolt zöldséget a csirkemellel, csirkemellet a pulykamellel, csirkemellet a hallal, csirkemellet a csirkemellel!!


Kathi Béla tőlem 7 évvel hamarabb kezdte. Beszéltem vele személyesen is, akkor is mondta hogy ő sem szed semmi kokszot vagy ilyeneket, csak az edzés előtti energia optimalizálók, fehérje és táplálékkiegészítő, meg a vitaminok, meg napi 1 kg hús.


És úgy mellesleg már kicsit nagyon kezdem unni hogy ha valaki edz 20 éve és jól néz ki akkor az emberek rámondják azt hogy edz 5 éve és szúrja a szusztát meg minden kokszot beszed.

2014. júl. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

hahaahha, vicces vagy utolsó :D


Amúgy aki felsorolta itt Arnoldékat, az nem gondolt bele, hogy ők voltak a TOP kategória 30 évvel ezelőtt. Akkor még mások voltak a követelmények, mellesleg Arnoldnak több műtétje is volt már, és ők dollármilliomosok az általad említett Kathi Bélával szemben. Mondjuk már lehet, hogy Béla is megszedte magát a Cutler termekkel :D

2014. júl. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
12-esnek neznek kepet a formajarol. Beszalkasitva 132 kilo naturalon az milyen testzsirszazalekot jelent?
2019. máj. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!