Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha annyi cuccot nyom valaki,...

Ha annyi cuccot nyom valaki, mint pl. Kathi Béla, akkor az mennyire rövidíti le az életét?

Figyelt kérdés
2014. júl. 10. 15:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Hát Kathi Béla és a többi hasonló kaliberű sportoló meg te közted az a különbség, hogy ők egészségesebbek mint te, a sok cucc ellenére is.
2014. júl. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
kíváncsi vagyok hogy az 1. válaszoló honnan tudja hogy mennyire egészséges a kérdező
2014. júl. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
a kérdező honnan tudja, hogy xy, mennyi cuccot nyom??
2014. júl. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%

Ha bevizsgált, szerekről van szó és orvosi ellenőrzés alatt használja az illető, akkor nem attól kell félni hogy mondjuk tönkre megy a vese stb

Hanem a szívnek is van egy tűréshatára, és ugye a szívet nem lehet edzeni, tehát azt a hatalmas energiát feldolgozni, bírni szusszal, idővel a szív is megunja, és bizony megáll.

Hiába a sok vitamin, meg egészséges táplálkozás, nem hiába van az emberi testnek egy természetes izmosodási végpontja, aminél megáll a fejlődés, azonban rengeteg ember el sem jut még odáig se, hisz azelőtt elkezdenek szteroidot szedni.....

2014. júl. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
nem leszel bu_zi
2014. júl. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nyilván nem tudom pontosan, hogy ki mennyi cuccot nyom. De biztos, hogy egy olyan kaliberű sportoló, mint ő aki 150 kilóra feltömegelve jól néz ki és 400 kg felett guggol az nem a kreatintól olyan. Az 1. válaszoló meg biztos tudja a mennyire vagyok egészséges, úgyhogy jól megmondta...
2014. júl. 10. 17:19
 7/14 anonim ***** válasza:

Nézd meg, hogy mennyi ideig élnek a testépítők.

Persze, régen lehet másokat toltak, de viszonyításnak jó lesz. :)

2014. júl. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De erről van statisztika vagy hol nézzem meg? Azt tudom, hogy mióta inzulint is tolnak meg vízhajtókat eléggé megugrott a halálozási ráta. Vagy tudsz egy átlag életkort mondani?
2014. júl. 10. 17:46
 9/14 anonim ***** válasza:

frank zane 72 éves

arnold 66 éves

doryan yates 52 éves

ferrigno 62 éves


csak a nagyok közül néhány. a férfi átlagéletkor a földön 64 év körül van...

2014. júl. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Kérdező csak gondolj bele. Mekkora orvosi hátterük van, folyamatos vizsgálatok, ha egy szervük kezd behalni egyből kapnak másikat.
2014. júl. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!