Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A power protein jó arra, hogy...

A power protein jó arra, hogy napközben igyam?

Figyelt kérdés
2014. júl. 8. 10:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

egeszseg.szepseg komoly versenyzel? :)

Lehet a mostani formádról képet látni? :)

Üzenetben

2014. júl. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én aszért mondom a tojásproteint, mert eddig egyedül arról nem olvastam semmi csúnyát. Paleós bácsiknénik minden fehérjét oltogatnak, oszt pánikolok.
2014. júl. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Pár hetes kép van, de küldhetek ha gondolod.
2014. júl. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
:)
2014. júl. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Azért azt tegyük hozzá, hogy sok embernek valóban jobb a tejsavófehérje. Pl. nekem összehasonlíthatatlanul jobb a szojanal. Mindenkinek más a szervezete, egeszseg.szepseg szerencsés, mert Ő a 95-ös benzinnel is jól megy ;D Nekem meg kritikus a biologiai érték, nálam a gyakorlat nagyjabol visszaigazolta az általános értékeket. Tehát nem állíthatjuk, hogy alaptalan lenne a tejsavófehérje felkapottsága. Akinek mégsem jó, az ugyis tudni fogja, ma már rég nem gond a választék.
2014. júl. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Tökéletesen leírtad és én is ezt mondom mindig. Nem rábeszélni akarok senkit, és a tejsavóról sem akarok senkit lebeszélni, csak azt mondom amit te. Más a szervezete mindenkinek szóval ki kell tapasztalni. Nem szabad azt állítani hogy a tejsavó a legjobb mindenkinek, mert ez hülyeség.
2014. júl. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!