Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A power protein jó arra, hogy...

A power protein jó arra, hogy napközben igyam?

Figyelt kérdés
2014. júl. 8. 10:39
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
vagy akkor már inkább a BioTechtől a Protein Power? melyik a jobb?
2014. júl. 8. 10:49
 2/16 anonim ***** válasza:
ha bírod a szóját akkor oké :)
2014. júl. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha neked jó a szójafehérje, akkor jó mind a kettő. Én a Power proteinből hasznaltam el egy vedret, aztán rájöttem hogy a szója nem jó nekem. De egyébként minőségileg meg izre okés, legalábbis nekem.
2014. júl. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ez alapvetően elvi kérdés, nem másznék bele. Én már ettem egy 4 kilós PP-t, elég szar volt, többet nem vennék, bár lehet, hogy csak a sok olvasott trutyi, ami olvastam a szójáról, az ültette belém, hogy szar.

Ha van pénzed jobbra, akkor napközben ideálisabb pl. egy tojásprotein.

2014. júl. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A Bioteches PP azt hiszem olcsóbb is, meg (talán) jobb is.
2014. júl. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha megnézed a bioteches fehérje összetételét akkor hamar rájössz hogy sokkal rosszabb az összetétel, szóval hiába olcsóbb valamivel.
2014. júl. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Amúgy ez a tojásproteines cucc miért olyan jó? :D

Én soha nem ittam tojást marha és egyéb dolgokat csak a jó öreg tejsavót.

2014. júl. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Azért nagyon jó kedves szilárd, mert fel tudják futtatni ezeket mint extra szuper jó fehérjét, és gyorsan rá bírják beszélni az embert mert sokkal drágább. Ugye érted már hogy csak a pénz a lényeg? :)
2014. júl. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
áhh,hogy Marketing az egész :)
2014. júl. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Persze hogy marketing. Jönnek mindig ezzel az unalmas dumával hogy mennyire jó a tejsavó is, mert gyors, Szerintem egeszseg.szepseg tudna mesélni ezekről. Csak szóját fogyaszt és így is versenyzik. Most akkor mi is van? Szar a szója és nem jó izomépítésre? Ugyan...
2014. júl. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!