Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy használjam a vitabolicot?

Hogy használjam a vitabolicot?

Figyelt kérdés
Kb 4 hónapja vettem egy dobozzal mert el akartam menni kondizni csak aztán közbejött egy-két dolog, viszont most több időm van, de teljesen elfelejtettem hogy pl hány darabot kell szedni meg mikor?! Vagy hogy mennyit kellene rá naponta edzeni. Ja es hogy akkor is szedjem ha mondjuk egy héten egyszer van pihenőnapom? Nem fogok nagyon ilyen vitamin golyó lenni tőle :D ? Valakinek esetleg tapasztalatai? Előre is köszi 16/f

2014. júl. 7. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy hogy mennyit kellene rá naponta edzeni. "


Hogyan lehet egy vitaminra ráedzeni? Beveszed edzés előtt, aztán utána edzel, és az valamiért jó lesz?

Próbálj meg ésszerűen gondolni egy vitaminra, mint létfontosságú mikrotápanyagra. Ha edzés nélkül kezdenéd el szedni, akkor sem történne semmi, még a téridő-kontinuum sem hajlana meg.

Napi 1 menjen zsírt tartalmazó étkezés után.

2014. júl. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen illik fölismerni egy multivitamint, akármilyen név alatt is forgalmazzák.

16 évesen annyit illik tudni a vitaminokról, hogy létfontosságú mikrotápanyagok és közvetlenül semmilyen összefüggésben nincsenek az edzéssel, legalábbis nem jobban, mint pl. a tanulással, munkavégzéssel vagy az alvással.

2014. júl. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem rá van írva, a többi dolgot meg már azért alapműveltség tudni ennyi idősen, amit már a többiek is írtak. Egy sima multivitamin, napi 1 darab, teljes értékű étkezés után sok vízzel (lehetőleg reggeli).
2014. júl. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!