Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szteroid hatásai?

Szteroid hatásai?

Figyelt kérdés
Mik a szteroid pontos hatása? Mennyi igazság van abban, hogy olyan szinten pucolja a zsírt, hogy az valami hihetetlen? 1 kúráért 20e sok? Félreértések elkerülése végett, eszem ágában sincs használni, ugyanis pénzem sincs rá :D csak kíváncsi vagyok, hogy az ismerősöm milyen előnyökhöz jut azzal... ilyen " kinek van nagyobb izmai " verseny folyik köztünk
2014. júl. 3. 03:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Melyik szteroid? Tudod az egy vegyületcsoport, NEM egy vegyület.
2014. júl. 3. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tény hogy naturálban elérhetetlen szárazságot tudsz elérni vele. De ennek ára van, tudod gugli a barátod, de annyit elmondhatok hogy az hogy nem áll fel, nem légből kapott hülyeség...

20e? kevés is

Másfelől bevizesít mint az állat. Elkezdesz egy kúrát és hirtelen felszedsz pár kilót... ami víz és ha nem folytatod a kúrát szó szerint leeresztesz.

2014. júl. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Rengeteg fajta van. Van olyan amelyik inkább leszálkásít, van amelyik felvizesít. Általában az erődet, a kitartásodat és az agresszió szintedet is megdobja jelentős mértékben. Ha fájtak az ízületeid, akkor aztán enyhülnek, akár meg is szűnnek.

De mindezen hatások csak a kúra idejéig tartanak. Noha a szálkásítást talán meg lehet tartani, persze az ereid szépen visszamennek a helyükre, szóval ott is lesz egy jókora esés, de még talán nem annyira számottevő.

Azonban megfelelő diéta nélkül egyik sem ér túl sokat.

Végeredményben elég sok szterkonak az a hatása, hogy a bevitt tápanyag sokkal nagyobb részét hasznosítja a szervezet és nem engedi kilökni magából. Ha gagyiból építed magad akkor gagyi lesz a minőség, és fordítva.

2014. júl. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20e az elég kevés, és szerintem nem is nevezhető kúrának. Gondolom csak valami egy fajta szemes szemetet vett, attól pedig sokat ne várj. Ha 20e forintból megváltanád ilyen téren a világot akkor hidd el én sem költenék több mint 100at rá. Ma kezdőként azt hiszi majd haverod h mekkora változás amit elért. A szteroid hatásáról meg hónapokig tudnék mesélni, csúnya meglepetés érheti haverod.
2014. júl. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért ez nem ilyen egyszerű.

Egyet szögezzünk le: olyan szteroid nem létezik, ami pucol vagy zsírt éget. Olyan van, ami elősegíti a gyorsabb metabolizmust. De azok legfőképp kortiko steroidok.

És, ahogyan az előttem lévők szóltak ez egy vegyületcsoport.

Mindegyiknek van androgén és anabolikus hatása. (lásd: anabolikus steroidok)

Milyen előnyhöz juthat a haverod? :) vicces dolog. Kicsit pumpáltabb lesz (mert valószínűleg valamilyen szemes mocskot vett), kicsit izmosabb lesz, kicsit erősebb. És itt jön a lényeg: ÁTMENETILEG. Amikor abbahagyja és nem vezeti le (mert gondolom nem tudja, hogyan kell) összeszakad. Először erőben aztán kinézetben. De ez embere válogatja. Még a profi versenyzők és a komolyabb "hobbi Koxolók" is bevallják. Mindig van reccs a végén.

Másrészt, ahogy az előttem lévő is kifejtette 20e Huf az nem kúra. Az csak szemes takarmány.

Egy kúra ettől sokkal többe kerül.

A Zsírt egyetlen 1 dolog pucolja, az pedig a DIÉTA. Napi legalább 6x étkezés, pontos kimért Protein, Ch és Zsír bevitelével. Az, hogy a cuccozás segít rajta, de abból sem mindegy, hogy milyen cuccról beszélünk az egy dolog.

Versenyző barátom szavai: 50% kaja, 20% cucc, 20 edzés a maradék 10 pedig minden más. És én még többet is adnék a kaja irányába.

2014. júl. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mielőtt elkezdenéd gondolkozz el, hogy szeretnél-e még nővel lenni illetve szeretnél-e majd gyereket. Ezt az ismerősödnek is megmondhatod.
2014. júl. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Félreértések elkerülése végett, eszem ágában sincs használni"Ezen mi nem volt világos?
2014. júl. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nyugi számítottam rám, hogy lesz valaki ilyen iq betyár, hogy benyögi :D köszönöm a rendes válaszokat ! :)
2014. júl. 3. 21:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!