Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges por nélkül? Több...

Lehetséges por nélkül? Több infó lent.

Figyelt kérdés
Az elmúlt két hétben kezdtem el edzeni. Itthon van súlyzóm és húzódzkodó rúd elhelyezve. Mindenféle hízlaló hülyeség (pl kóla,chips,pop corn és egyéb hízlaló társai) nélkül képes leszek kigyúrni magam? Kicsit hülyén hangzik, tudom. Úgy gondoltam hogy normális étrendel (pl amiket írnak a testépítő honlapokon) és rendszeres edzésel POR NÉLKÜL?

2014. jún. 28. 19:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
5. válaszoló, te vagy az a híres gasztronómiai reformer aki fehérjéből meg lisztből csinált sütit és azt turmixolta össze 8 liter vízzel és azt itta egész nap? Mert ha igen akkor a táplálkozástudmányt egy új irányba indítottad el.
2014. jún. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen, én vagyok. Kifogás? Nem sütöttem bele a fehérjét a sütibe, azt nyersen raktam a turmixba. Nekem így jó, mit kötsz bele? Cementes vagy? XD Elolvastad amúgy amit írtam a másik kérdéshez?
2014. jún. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem én voltam hanem a 6-os versenyző.
2014. jún. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
5. válaszolót írtam, a kérdezőt nem számoltam. Tehát szerintem jól írtam.
2014. jún. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

De bírom hogy mindenki bevan tőle sza.rva mert por:D

Kérdező! Az FEHÉRJE csak éppen nem csirkemellben van hanem abban a kannában. Az is csak KAJA.

Te összekevered az anabolikus szteroidokkal.

Sárga kapszulát ajánlanám figyelmedbe.

2014. jún. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
De mondjuk ha belegondolok, akkor káros lehet hogyha laktóz vagy tej érzékeny vagy. Aláírom akkor kifejezetten rossz választás a tejsavó fehérje. De ettől ugyanúgy kapni szóját, marhát, tojást.
2014. jún. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az emberek 90%-nak sajnos túl alacsony az intelligencia szintje, de mivel ehhez a sporthoz elég magas szükséges ezért ezek az ostoba emberek semmit nem tudnak elérni...
2014. jún. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!