Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges por nélkül? Több...

Lehetséges por nélkül? Több infó lent.

Figyelt kérdés
Az elmúlt két hétben kezdtem el edzeni. Itthon van súlyzóm és húzódzkodó rúd elhelyezve. Mindenféle hízlaló hülyeség (pl kóla,chips,pop corn és egyéb hízlaló társai) nélkül képes leszek kigyúrni magam? Kicsit hülyén hangzik, tudom. Úgy gondoltam hogy normális étrendel (pl amiket írnak a testépítő honlapokon) és rendszeres edzésel POR NÉLKÜL?

2014. jún. 28. 19:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Mi az hogy por nélkül? Az is csak sima kaja. Egyébként nem kell használni fehérjeport ha az az napi fehérje beviteledet meg tudod oldani szilárd kajából! Olvasd el a Sárga kapszulát, ingyen le lehet tölteni!
2014. jún. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem sima kaja, olvass utánna milyen hatásai vannak...
2014. jún. 28. 19:42
 3/17 anonim ***** válasza:

Simán, most rántottam magamra az elmúlt 2 hónapban kereken 7 kilót. Én is itthon nyomom, van padom, súlyok, rudak minden. Egyébként igen a sárga kapszula az nagyon rendben van. Napi hatszor zabálok, csirkemell, brokkoli, répa stb tojás rizs, 4 liter, multivitamin víz meg ami az utamba kerül.


Később azért beszerezhetsz, tejsavó fehérjét és minimum glutamint.

2014. jún. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Egyszerűen annyira fel tudom húzni az ilyeneken. A táplálék kiegészítők,amiket te poroknak hívsz teljesen ártalmatlan. Egészséges,sőt, aki megteheti (egyébként nem drágább,mintha csirkét ennél) edzés után még célszerűbb is azt enni a gyorsabb felszívódás miatt. Egyébként gondolj bele, bemész egy teszem azt BioTech-es vagy Scitec-es táp. kieg üzletbe, és teljesen legálisan leveszed a polcról "a káros port" és megveszed ? Mondjuk a belváros közepén ? Amikor, az EU kőkemény szabályokat hoz,és még azt is megszabja hogy a dobozon a címnek milyen betűstílusa legyen..Fogyaték.
2014. jún. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Most az ilyen butáknak minek kell magyarázni? Úgyse fogják fel... Bezzeg a kakaópor meg a zacskós leves az egészséges azt lehet.
2014. jún. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%

Na akkor bemásolom ide is:

Nem értem hogy egyeseknek mitől ilyen megerőltető belátni, hogy a fehérjeporok, tömegnövelők azok _élelmiszerek_.

Pont.

Egyébként én egy időben napi 250 g 80%-os tejsavófehérje koncentrátummal oldottam meg a fehérjebevitelt. Sőt egyszer 400g is lement. Szóval ennyit a káros kiegekről. Ha mindig lett volna rá pénzem mindig azt ettem volna.


Úgyhogy nem kell ökörségeket terjeszteni.

Azt mondja olvass utána. Hol, a nők lapjába', meg a Harmoneten? Hogynemondjaksemmit.

2014. jún. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Nyugi nincs káros hatása, csak a legtöbb hozzá nem értő ember terjeszti ezt.
2014. jún. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező kifejtenéd, hogy a "por"-nak milyen általad ismert hatásai vannak?
2014. jún. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem mond hülyeséget a kérdező, nekem pl. régóta porallergiám van.
2014. jún. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
xdxdx porallergia :D
2014. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!