Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jumbo Professional tapasztalatok?

Jumbo Professional tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Pár hónap kihagyás után, +7kg-val vágok neki újra az edzésnek. Esetleg tudnátok segíteni nekem néhány tanáccsal ezzel a termékkel kapcsolatban? Egy 3,24 kg-s doboz meddig elég? Nem súllyal edzek, focizok és fegyencedzést végzek itthon. Megéri így megvenni? Jelenleg 185 cm 82kg és 19 éves vagyok.
2014. jún. 23. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó tömegnövelő, de anyagilag jobban jársz ha veszel fehérjét+gyorsan felszívódó szénhidrátot (én 3800-ért veszem kilóját, igaz 5 kg-os csomag). így a Jumbo prof mennyiség megvan kb 6-7000 ft-ból. Ha dágább fehérjét veszel akkor is max 9-10000 ft.

Egyébként 162 g egy adag. 20 edzésig elég, ha csak edzés után megy.

2014. jún. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó, de árban jobban jössz ki egy fehérje + külön ch kombóval. Így reggel is tudod a fehérjét fogyasztani cukor nélkül, pl a zabpehelyhez.
2014. jún. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2014. jún. 26. 09:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!