Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kinek melyik szteroid vált be...

Kinek melyik szteroid vált be a legjobban? Mivel sokban hatóanyag sincs (ugye feketepiac)

Figyelt kérdés
Nekem izületi gyulladásom van szinte mindenhol, kipróbáltam vagy 10 féle izületvédőt 0 eredménnyel, de az orvos csak annyit mond: pihentesse közben meg felír annyi fájdalomcsillapítót hogy olyat pisilok mint a rostos ősibarack. Valaki javasolta hogy minimális mennyiségű kox lehet többet segítene kevesebb mellékhatással mivel vizet tart vissz az izületekben? Én már ebbe is belemennék mivel nem kis fájdalmaim vannak. Vélemény?
2014. máj. 31. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:

ne itt trollkodjál már!

senki nem fog ilyen vackot ajánlani, mert bűncselekménynek minősül!

és a kortikosztreoidtól, amit "állítólag " az orvos neked ízületi fájdalomcsillapításra felírt, nem fogsz te olyat pisilni, amit írtál!

további jó szórakozást, öcsibogyó!

ez egy naturál fórum, ilyet agyatlanoknak itt helye nincs, remélem a kérdésed is törlik, hiszen bűncselekmény elkövetésére buzdít fel!

egyél glükozamin étrendkiegészítőt, az is jó az ízületnek!

2014. máj. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 poiu ***** válasza:
Ha így lenne, az orvosod nem fájdalomcsillapítót írna fel, hanem utánanézne, hogy mitől vagy autoimmunbeteg.
2014. máj. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

alapból nem a tüneteket kellene őrült módon csökkenteni,hanem megtalálni a kiváltót.

gluténérzékenységre vizsgáltasd ki magad és olvass a gyulladáscsökkentő táplálkozásról a paleoról.

2014. jún. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szteroidoknak két csoportjuk van,gyulladáscsökkentők,és anabolikusok.Az utóbbi az a kox,amit izomnövelésre is használnak,de ez nem fog segíteni az ízületi fájdalmakon.
2014. jún. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!