Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van az, ha be vagyok...

Xierah kérdése:

Miért van az, ha be vagyok durranva, és van energiám, sokkal jobbnak, nagyobbnak érzem magam?

Figyelt kérdés
2 éve edzek, nagy fanatikus vagyok, imádom ezt a sportot, ez a mindenem... és nagyon szar érzés az amikor beállok a tükör elé pl pihenőnapon, és nincs energiám, nem feszítek semmire, csak úgy állok, és egyszerűen nem érzem azt hogy lenne rajtam izom, és vékonynak látom magam.. de viszont mikor teremben be vagyok durranva, edzés közben, akkor imádom azt az érzést.. miért van ez?? valaki segítene?? velem van a baj? :/ eléggé hosszú kezem van és a bicepszem is hosszú, és szemből is vékonynak látom... rossz fényekben főleg..

#testépítés #inverz anorexia nervosa
2014. máj. 31. 17:29
 1/7 A kérdező kommentje:
[link] nem lehet hogy ez van velem is?? szteroidokhoz akarok nyúlni mikor ilyen szarnak érzem magam.. de másnapra mindig elmúlik ez a "koxolni" akarok érzés mert tudom hogy még nem lehet. néha nagyon jónak néha meg nagyon szarnak érzem magam.. pólóban sem nagyon merek kimenni az utcára amikor nincs energiám, fáradt vagyok, nem "feszülök"... pedig itt a jó idő..
2014. máj. 31. 17:32
 2/7 A kérdező kommentje:
pedig mások azt mondják hogy mennyit fejlődtem meg már nagy vagyok stb..
2014. máj. 31. 17:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha te ilyen szarul erzed magad bedurranas nelkul akkor azt ajanlom edzz minden nap.
2014. máj. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csak hétvégén van pihi, minden nap edzek.
2014. máj. 31. 17:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor ha nem ebbol elsz es nem versenyzel keresned kény az életed mas teruleten olyan dolgokat amivel tobbet floglalkoznal mert nem tuom miert ez az eleted. Es miert ilyen nagy trauma ha nem vagy bedurranva.
2014. máj. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
már megoldottam :D ez az életem ez is marad
2014. máj. 31. 20:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Na mivel?
2014. máj. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!