Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Női naturál maximális forma?

Női naturál maximális forma?

Figyelt kérdés
Mekkora az a női maximális forma amiben vannak fehérjeporok, de nincs zsírégető sem szteroid sem fokozók? Linkelnétek képet?
2014. máj. 28. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz erre válaszolni, mert nincs általános, hanem egyénileg van maximum, ami ugye genetikafüggő. A híresebbek közül meg aki naturálnak mondja magát, nem biztos, hogy az. Na meg ilyen kritériumok, hogy se zsírégető, se fokozó? :D Ez nem olyan, mint a booking.com, hogy beikszeled, mi kell, és kiadja az azoknak megfelelőket.


Esetleg naturál testépítő versenyes képeket nézegess.

2014. máj. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én egy offszezonos Zsuppán Fannit vagy Kiss Virágot mondanék. Azért nem versenyformát, mert ott sanszos hogy ők is kapkodják be két marékkal a pajzsmirigyhormonokat, de ez persze sose biztos, nem akarok én rosszindulatú lenni. Én ezt tippelném maxnak natúrban:


[link]

2014. máj. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Na jó, ettől talán még pár százalékkal lehet az ember szárazabb. De ez már mind genetikafüggő is nagyrészt, legalábbis natúrban. De ez szerintem a lányok nagy részénél elérhető forma/tömeg lehetne.
2014. máj. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Én azért ennél nagyobbra gondoltam :D
2014. máj. 28. 16:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Várjunk még azért, hátha más megcáfol.
2014. máj. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jól írta acm.
2014. máj. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem most jobb lábam van annál a csajnál, akit linkeltél :D
2014. máj. 28. 17:10
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
ja persze. pics or it didn't happen
2014. máj. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg - vagyishát inkább úgy mondom, hogy 'nagyon szeretném azt hinni', hogy ne kössetek belém :D - ennél jobb forma is elérhető. Gondoljunk bele, egy csaj évek óta nagy odafigyeléssel edz, és ennyi lenne a maximum? Na de ami még fontosabb: én NEM szálkásított formáról beszélek, hanem tömegeltről. Tudtommal a fitneszforma versenyeken sem az izomtömeg a lényeg, hanem a szárazság, és ahhoz kell igénybevenni bizonyos eszközöket, és persze ahhoz, hogy a naturálban felszedett izomtömeg megmaradjon szálkásítás után is. Na meg egy nem versenyző csaj eleve nem fog olyan szintre leszálkásítani se.


Az én tippem szerint egy ilyesmi még pont elérhető egy kis szerencsével (nagy odafigyeléssel, sok év edzés után):

[link]

[link]

[link]


Látszik, mire gondolok?

2014. máj. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, és igen, képet! :D
2014. máj. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!