Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van ez? (árak)

Miért van ez? (árak)

Figyelt kérdés

Hogy ez a kreatin [link]

sokkal olcsóbb,mint egy akármilyen más sciteces kreatin?

Ettől függeltlenül,ezzel is ugyan azt az eredményt érhetem el amit a scitecessel?


2014. máj. 26. 14:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Na jó belegondolva ez igaz, de ettől semmi más nem lesz valótlan amit mondtam.

Egy magyar webshopot ne hasonlítsunk már össze egy nemzetközi márkával megbízhatóság szempontjából.

De ti vegyétek nyugodtan a piacon a kreatint diszperzites vödörből.

2014. máj. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

A "gyártás" szó sosem volt egyértelmű, mit is jelent. Van, akinél az anyag létrehozása, de van, akinél a termék létrehozása (azaz dobozba rakás, felcímkézés) is az. A forgalmazás talán jobb szó, mert az a lánc összes tagjára igaz.


A CBA se gyártja a nápolyit, ahogy a teszkó sem a pumpa illatú légfrissítőt, ezzel nem mondtál semmi újat. A sajátmárkás termékek kb úgy működnek, hogy betelefonál a bolt a gyárba, aszondja, hogy "csomagoljatok már nekem is egy kicsit" ők meg azt, hogy "jó". Elvileg a kreatinnál úgy van, hogy van kevés valódi anyaglétrehozó gyár, és a tápkiegmárkák oda telefonálgatnak, hogy nekemis, nekemis. Ezért (meg mert a kreatin egy egyféle dolog) mondjuk, hogy az összes gyártóé ugyanolyan (a creapure dolgok már bonyolítanak a helyzeten).


A városi legendákat a testépítő boltok által forgalmazott dolgokra értettem, mivel testépítés kategóriában vagyunk, nem bélféregben és hererákban. Ismerjük az íbéjes kamu potencianövelő és társai bizniszt, de most nem arról van szó. Arról van szó, hogy x márka vagy y bolt olyan terméket árul, amiben nem az van, ami rá van írva. Na erről nincs még semmi rendes bizonyíték, nem a pultalóli vásárlásról.

2014. máj. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

De gy idióta buta kiskocsog vagy te 31% os gyokérgyerek! A scitec nem gyárt kreatint! Kb pár kreatingyártó van a világon. Az összes tápkieg cég tőlük veszi, majd a saját kis díszdobozaikba kiszereli. Ennyi a történet. Ugyanazt kapod minden cégtől!

A muscleteam sajátmárkás termékei padig ugyanolyan jók, én szoktam venni és teljesen beváltak. Szóval húzz anyukádba a vádaskodással!

2014. máj. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 tap bela ***** válasza:

Megnyugtatlak ez a magyar webshop van olyan biztonságos, mint bármelyik más!


Nem tudod még mindig felfogni, hogy a creatint is meg a glutamint is meg a proteint is GYÁRAKBAN gyártják. Ráadásul nem mindenhol, mert ehhez gépparkra van szükség, meg alapanyagra, stb. stb. Ezektől a gyáraktól 50kg 100kg-os zsákokban megveszik a terméket, és minden cég a maga által kreált, kitalt dobozba, zacskóba beleteszi. Sőt sok esetben bérmunkában egy erre szakosodtt céggel megcsináltatja.

2014. máj. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"Tudod egyáltalán mit jelent a vád szó?

"A lehet hogy porcukrot veszel" az neked a vád?

Szövegértés?! "


Ehhez meg annyit, hogy nem csak a konkrétan, egyenesen kijelentett vád a vád, hanem az is, amely csak sejteti a nem megbízhatóság lehetőségét, a bizonytalanság feltételezése is egyfajta vád, nem kell játszani itt a jófiút, hogy nemisaztmondtam.

2014. máj. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!