Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van ez? (árak)

Miért van ez? (árak)

Figyelt kérdés

Hogy ez a kreatin [link]

sokkal olcsóbb,mint egy akármilyen más sciteces kreatin?

Ettől függeltlenül,ezzel is ugyan azt az eredményt érhetem el amit a scitecessel?


2014. máj. 26. 14:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Én most vettem nemrég ilyet, nekem eddig bejövős, abszolúte érzem az erő- és izomnövekedést, mondjuk ez nem tudom mennyire garancia(mármint a szavam), mert biztos placebo hatás meg anyámkínja.


A Muscleteam korrekt cégnek tűnt nekem eddig, nem okozott semmiféle gyanút valami susmusra.

2014. máj. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Külön kiemeltem hogy nem gondolom hogy szar lenne azért mert olcsó.


Ti vegyétek nyugodtan a piacról a kreatint de én csak olyan terméket fogok vásárolni amiről tudom hogy megbízok.


Pont a táplálék kiegészítők kapcsán emlegeted a városi legendát? Pont ez az iparág ahol TÖBB a kamu/mérgező/hamisított/hatástalan/felütött/gagyi termék mint a hatásos/biztonságos/ellenőrzött. Boldog boldogtalan táplálékkiegészítőket árul az interneten a bélféregtől kezdve a túlsúlyon keresztül a hererákig minden szir szarra. Szóval én óvatos lennék. Főleg ismeretlen gyártókkal, mivel még mindig nem látom sehol hol és ki gyártotta ezt a kreatint.

2014. máj. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 tap bela ***** válasza:

"

Ha porcukrot árulnék én biztos feltöltenék mellé egy kamu képet a termék analízisről.

Oké hogy a muscle team forgalmazza, de hol van feltüntetve a gyártója? Arra teszik rá a saját matricájukat amire akarják.

Pontosan így néz ki egy átbaszás.

"


Remélem a nevedet és a címedet is mered adni ehhez, a rágalmazáshoz. Mert ezt úgy nevezik.

2014. máj. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Ember, ezt elővigyázatosságnak nevezik. Rágalmazás max akkor lenne ha azt mondanám hogy konkrétan az a termék kam. Még egyszer leírom, mert eddig nem sikerült elolvasnod: Nem állítottam hogy ez a termék lenne szar, csak azt hogy óvatosnak kell lenni, mert könnyen átbasznak. De te csak nyugodtan biztasd az embereket arra hogy bármit meg lehet venni mert az eladó bizony sose kamuzik.


Amint meg tudod mondani ki gyártotta ezt a terméket visszavonok minden vádat (anélkül hogy egyáltalán egyszer is vádaskodtam volna). Addig meg kussolás van.

2014. máj. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Mert a sciteces kratint ki gyártotta?
2014. máj. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 tap bela ***** válasza:

Mi az hogy kussolás van.

Kinek érzed magad?

Megvádolod a muscleteam-et, hogy kamu, porcukrot árusít.

Ezt rágalmazásnak nevezik.

És utánna még neked áll feljjebb.

2014. máj. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Tudod egyáltalán mit jelent a vád szó?

"A lehet hogy porcukrot veszel" az neked a vád?

Szövegértés?!

A scitec kreatint a scitec gyártja. Meglepődtél?

Azt ugye nem gondoljátok hogy a muscleteam gyártja az ő kreatinukat? Ennél azért okosabbak vagytok.

2014. máj. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nem a scitec kreatint nem a scitec gyartja. O csak belerakja a dobozokba.
2014. máj. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 tap bela ***** válasza:

Te egy akkor buta ember vagy, hogy az valami döbbenet.


"

A scitec kreatint a scitec gyártja. Meglepődtél?

"


És ha szabadna kérdeznem hol?

Azon lepődöm meg, hogy miért égeted magad, ha valmihez fingod sincs?


Másodsorban sem a scitec és még sorolhatnám a márkaneveket, nem gyártanak creatint, hanem veszik a creatint gyártótól. Ennyire buta ember nem lehetsz?

2014. máj. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 tap bela ***** válasza:

... és te nagyon nagyon buta akárki, hol olvastál arról, hogy a muscleteam creatint gyárt. Ember minek égeted itt magad?


Pont ott van a gyártó cég analízise a termékről. Nem igen szoktam látni hasonlókat.

2014. máj. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!