Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti miért kezdtétek el a...

Ti miért kezdtétek el a testépítés?

Figyelt kérdés

Üdv

Ti miért kezdtétek el a testépítés ? Milyen célok vezéreltek ? Fejtsd ki 2-3 sorban legalább :)



2014. máj. 25. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szeretnék magamnak tetszeni, mindig is nyüzüge, vékony srác voltam, és nagyon zavar még mindig. Elég gyámoltalan kisfiúnak nézek ki a kölyök fejemmel meg a ropi testemmel még mindig, de már kezd javulni a helyzet(talán(egy kicsit)).
2014. máj. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az egész úgy kezdődött, hogy filmeken nevelkedtem fel, ha mondhatjuk így ( Van Damme, Arnold Schwarzenegger , Jet Li stb..) A suliban úgy 8 osztályos korom körül, nagyon kezdett vonazni magafele a testépítés, nem akartam átlagos ember lenni, úgy is van bőven elég átlagember, valami más akartam lenni, mint a többi.


Mikor nekifogtam, egyre csak jobban belemélyültem, sok rendes emberkét megismertem a terembe, imádom azt a szagot mikor belépek a terembe, a súlyok csörömpölését, a kitáguló ereket, az izom bedurranását. Az egész testépítést, ezt nagyon hosszú leírni. Meg akartam tudni mire vagyok képes.


17 éves koromra sikerült elérnem, hogy 10-12 kg izmot felpakoljak magamra, így a suliban is folyton megnéztek, érdekes embernek számítottam.


Így kezdődött minden :)

2014. máj. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindig is vékony voltam,így mindig kicsinek,vékonynak érzetem magamat,nem volt semmi tekintélyem,nem figyeltek fel rám stb. Szóval eleinte még csak nagy akartam lenni,nem formás,csak egyszerűen nagy és ez egy idő után megváltozott,már érdekel a forma is,nem csak a tömeg :D Igaz,nem tartok még sehol sem,bár magamhoz képest jó vagyok,de pl már kezdenek sokkal többet figyelni,utcán is és több helyen. Első perctől fogva szeretek lejárni edzeni,szeretek ilyen dolgokról beszélgetni,bár van még sok tanulni valóm.
2014. máj. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű: azért hogy izmosabb legyek. És ez a kezdés 29 éve volt. Nekem is a nagy motivációm Arnold volt, na és Frank Zane.
2014. máj. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!