Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek erről a...

Brock kérdése:

Mi a véleményetek erről a "testépítőről"?

Figyelt kérdés
18/F vagyok. Fél éve edzek saját testsúllyal 2 haverommal. Heti 3x edzünk, 2x futunk. Célomat már bőven elértem, lement 15 kiló felesleg, látszik végre az izom, amit a zsír eltakart,komolyabb gyakorlatok is mennek már. Van egy osztálytársam aki ilyeneket magyaráz nekem, hogy én fehérjés majom vagyok, mert, hogy fehérje nélkül nem lehet leadni súlyfelesleget. Ő 2 éve edz konditerembe, és 107 kg szín zsír. Azt mondja, hogy jobb kemény munkával összehozni egy jó testet, mint fehérjével összelopni. Próbáltam megmagyarázni neki, hogy egyrészt én nem szedtem fehérjét, másrészt a fehérje nem kox. Valamint, hogy ha valaki csak ételekből viszi be a fehérjét, akkor ő is osszelopja e az izmát. A gyerek válasza az volt, hogy az más fehérje, a fehérjepor csak majmoknak való. Akárhogy próbáltam, nem tudtam neki elmagyarázni, hogy ez nem igaz. Egyébként a srác 2 év edzés után csak felszedett + 5kg zsírt. Ő magát kemény testépítőnek nevei, gyúrós Ádámnak hívja magát. Közben testnevelésből kegyelemből kapott egy 2-est. Szerintetek hagyjam rá? Vagy hogy magyarázzam el neki, hogy a fehérje, az nem kox?

2014. máj. 23. 18:34
1 2
 11/13 anonim válasza:
Gyúrós Ádám.. :DD Ennél a résznél szerintem bőven leírta magát. Majom meg nem te vagy hanem ő, de ő valószínűleg egy hatalmas ostoba orangután. De ezt tudod te is. :D
2014. máj. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sötét a srác, hagyjad, mert nem lehet meggyőzni, majd rájön, ha már nem bír mozogni a zsírtól, vagy akkor sem
2014. máj. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem kell minden embernek megfelelned, nem is lehet ezért is felesleges erre törekedned. Csak magadnak kell megfelelned (meg annak aki letorkoz XD), a többi ember véleményét ignorálni kell.


Engem még a saját családom is lenéz amiért ebédre a saját magam által elkészített kaját eszem.


A nagymamám évek óta haragszik rám mert nem eszek a sütijéből.


A haverok kinevetnek mert ha bemegyünk valahova én vizet kérek nem kólát vagy energia italt.


Undorral az arcukon kérdezik hogy: "Még mindig ilyen szarokon élsz?"


Nem érti senki miért megyek el edzeni meló után mikor nézhetném a tévét is és az sokkal kényelmesebb.


A melóba azzal csesztetnek hogy szir-szar csirkén meg salátákon csak a lányok tudnak megélni, aki nem eszik kolbászt meg szalonnát nem is igazi férfi.


Nem iszok reggelente kávét, tehát nem is vagyok felnőtt ember.


Minden ismerősöm úgy fél a vitaminoktól mint a tűztől mert állítólag mérgezőek, hizlalnak és csak azért vannak hogy megbetegítsenek minket, de ha elkezdenek tüsszögni vagy megfájdul a fejük azonnal rohannak az orvoshoz és olyan gyógyszereket esznek marékszám aminek a mellékhatásai közt van a "váratlan szívmegállás". Ettől persze nem tartanak.


Az ilyenekkel nem szabad foglalkozni.

2014. máj. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!