Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szép napot! Tudnátok segíteni...

I.B.T. kérdése:

Szép napot! Tudnátok segíteni ezekben a kérdésekben?

Figyelt kérdés

Gyors és erős izmokat szeretnék mivel bokszolói pályára készülök már egy jóóó ideje, csak volt/van némi problémám a kilókkal.

Miért mondják azt, hogy ha gyors izmokat akarok, akkor csak saját súllyal lehet edzeni? Kérdem én: ha most (TEGYÜK FEL!!) valakinek a karjaira illetve mellére 50 kiló megy fekvőnél illetve fekvenyomásnál az nem ugyanaz?

A kettlebell is súly mégis sokan, akik ezen a pályán vannak azzal edzenek (nehezebb kettlebellekkel is).

Utolsó kérdésem, hogy az előbb említett eszközt lehet e helyettesíteni kisebb, jól megpakolt táskával/utazótáskával/hátizsákkal, szóval értitek.


A válaszokat köszönöm!



2014. máj. 21. 09:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Annyit még hozzátennék hogy ez a hozzáállás hogy "majd elmegyek megtudni mit tudok" csalódáshoz fog vezetni. Valószínűleg semmit nem tudsz, 19 évesen nem késő elkezdeni egy ilyen sportot, de nyilván lesznek nálad jóval fiatalabbak akik úgy elvernek ahogy akarnak. Ne várd azt hogy te lemész és az edző álla koppan a padlón hogy "OMG őstehetség"!!!


Akármilyen sportról beszélünk a leghamarabb mérhető igazán látványos eredményhez évek szükségesek. Ezért írtam hogy a gyors izomépítést felejtsd el mert olyan nem létezik. Hosszan tartó és kemény munka akármibe is kezdesz bele. Viszont minden szempontból teljesen és tökéletesen megéri csinálni! Úgyhogy én drukkolok, nyomasd, csak csodára ne számíts. Egy nyár alatt nem leszel Rocky 7.

2014. máj. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Oké:d. Igaz, hiúság lett volna tőlem ha úgy állítok be, hogy Na akkor nyomtassa ki azt a szerződést mert olyat ütök mit Tyson és úgy állom az ütéseket mint Rocky :d
2014. máj. 21. 11:52
 13/13 A kérdező kommentje:
mint*
2014. máj. 21. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!