Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kg-ban "tökéletes" a diétám,...

Kg-ban "tökéletes" a diétám, mégsem érzem, hogy olyan jó lenne, miért?

Figyelt kérdés

2 hete csinálom, első héten lement 3,5 kg, a víz, ch ürítés, most a 2. héten pont 1kg, se több, se kevesebb, dekára annyi. Jó, ez szép és jó, de nem látok magamon semmi változást, csak annyit, hogy a karom kisebb lett kicsit, elviekben ilyenkor a glikogén, és a megkötött víz ment le belőle, mert erőben ugyan ott tartok. De én ránézésre nem látok semmit. Minimálisan annyit, hogy a bicepszen és alkaron végigfutó vastag eret néhányszor észreveszem, mikor árnyékosabb helyen vagyok(azért vettem észre, mert régebben sosem látszott, csak kondiba, karozásnál)

178 cm és 74,6 kg vagyok most, és 79kg-mal kezdtem.

Mikor fogom szemmel látni, hogy működik? Tudom, türelem, de ez nem kevés?


2014. máj. 19. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel még pont, hogy nem sok zsír ment le csak ch és víz, ezért ne is várj szálkásságot. Majd akkor lesz jó forma, ha a zsírból lement a jórésze. Két hét után mégis mit vársz, mikor más hónapokig diétázik egy versenyre bakker. :)
2014. máj. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát, csak nem sok zsír van rajtam, és ezért gondoltam, hogy hamar beindul a zsírégetés is, meg a genetikám is nagyon jó, izmot nagyon könnyen építek. Ezért gondoltam. :)
2014. máj. 19. 16:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs rajtad zsír, akkor minek diétázol?
2014. máj. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hanem hogy nem sok. Azért diétázom, mert sosem voltam igazán szálkás, és nem láttam magam zsír nélkül, és az izmaimat sem, és valljuk be, szégyenlem is, nem érzem jól magam így, hogy van rajtam ez a pár kg felesleg.
2014. máj. 19. 17:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Okés, de akkor se várj két hét alatt sokat, mint ahogy írtam is.
2014. máj. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na majd ezen a héten. :)
2014. máj. 19. 17:08
 7/8 anonim válasza:

Szerintem a gyorsan felszívódó szénhidrátokat kéne kerülnöd, én is ezzel fogyok, és régen is ezzel voltak egészségesek az őseink.

Szóval teljes kiőrlésű liszt, minimális cukor, és a főétkezések között ne nassolj. Hajrá

2014. máj. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Semmi cukrot nem eszek, hétvégén ettem egy kis liszteset, de szerintem az teljes kiőrlésű volt, de helyette kihagytam egy kisadag rizset, semmi nass, csak vizet iszok. :)
2014. máj. 19. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!