Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés előtt/közben/után...

Edzés előtt/közben/után milyen taktikákkal lehet az inzulin anabolikus hatását fokozni?

Figyelt kérdés

Üdv


Sokat hallottam, hogy az inzulinnal való "játszadozással" könnyen fel lehet pakolni + izmot, viszont, hogy lehet az inzulinnak ezt az anabolikusabb hatását elérni?



2014. máj. 15. 16:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Mármint nem szteroiddal gondolom, hanem ha elvileg felvisszük az inzulin szintet makrotápanyagokkal a megfelelő időben.
2014. máj. 15. 17:01
 2/6 anonim ***** válasza:

cukorral lehet.

olvastam sok cikket ezzel kapcsolatban, de most nem kezdem el beszkennelni, ott tudományos vizsgálatokkal volt ez igazolva, volt kontrollcsoport, edzőcsoport, étrendek, meg vérvétel bizonyos időközben, hogy az étel miként alakul át, és milyen hormonális és anabolikus folyamatok indulnak el, edzés és bizonyos ételek fogyasztására.

lehet vele trükközni, én is csinálom, ezért is eszek édességeket is.

bár lehet a genetika is közrejátszik.

2014. máj. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Így annyira nem tudsz nagy hatást elérni, mint aki növizik és mellé nyomja az inzulint. de ne mis ajánlom, nem ezért írtam.

Nálam az jött be, hogy hétköznap alacsony ch van, és hétvégén visszatöltök.

2014. máj. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Hat pedig az inzulintol nem fogsz plusz izmot.

Csak ugy ha mondjuk megy gyors ch edzes elott es te attol kemenyebben nyomod.

2014. máj. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De attol meg probalj ki dolgokat ha szeretnel.
2014. máj. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. máj. 15. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!