Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért tűnök soványnak?

Menta750 kérdése:

Miért tűnök soványnak?

Figyelt kérdés

Egyedül azt nem értem, hogy miért tűnök soványnak, amikor olyan bicepszem van, hogy az osztályból szerintem nekem az egyik legnagyobb, ha nem a legnagyobb..

Mivel amikor befeszítem kb. így néz ki : [link] ( talán egy kicsivel kisebb. :d )

Amikor pedig csak lóg a testem mellet : [link] ( hasonlít a képen lévő bal oldalira)

És igazából az lenne a kérdésem, hogy ezt mivel lehetne ellensúlyozni? Vagyis, hogy ne tűnjek ilyen vékonynak. :/

~

15'/F.



#Kar-edzés-Súlyzó-Táplálkozás-Edzés-Vékony-kar-Sovány
2014. máj. 13. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
nagyon sovany vagy azert tunsz annak! es azert is latszik h ugy mondt "nagynak" a bicepszed. el kell kezdeni edzeni, es tobbet enni!
2014. máj. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hú, már bocsáss meg de ez elég hülye kérdés. Soványnak tűnsz pedig "nagy" bicepszed van? Hol a kapcsolat?


Foglalkozz inkább a törzs izmaival meg egyél többet és jó lesz.

2014. máj. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert sovány is vagy.
2014. máj. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A bicepsz kb. a legkisebb a mobilizáló izmok közül, nincs nagy jelentősége abban, hogy sovány vagy, vagy vastag. Atletikus kinézetet a nagy egész ad, kidolgozott hát, törzs, vállizmok stb..
2014. máj. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tkodit ***** válasza:
a belinkelt bicepsz is kicsi, plusz nem attól leszel izmos, mert van bicepszed, hanem ha mindened izmos. KEzdj el edzeni .
2014. máj. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!