Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az no fokozó megnöveli az...

Az no fokozó megnöveli az agyvérzés esélyét?

Figyelt kérdés
Mivel amikor kitágul az ér, elvékonyodik az érfal. Indoklásokra lennék kíváncsi.

2014. máj. 2. 21:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

az edzett területen növeli meg a vér mennyiségét, az igaz, hogy az agyon is átfolyik, de nem ott lesz vérbőség, mert nem azt edzed, hanem pl a karod, vagy combod.

amúgy a NO fokozó, még csökkenti az agyvérzés esélyét, mert a vérereket tágítja, így akinek sűrű és zsíros a vére, könnyebben tud áramlani.

arról meg ne is beszéljünk, hogy akinek már koleszterin lerakódása van az erekben, azoknak is könnyebbséget hoz, mert az összeszűkült ér, így normális méretű lesz, igaz, csak míg szeded.

2014. máj. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 dirtboy ***** válasza:

természetesen meg,ezért is ajánlják egészséges keringési zavarok nélküli embereknek,ha te ilyen vagy akkor használhatod nyugodtan.

ettől nem kell befosni,pl a kávé is növeli mivel koffeint tartalmaz de még az edzés is növeli az agyvérzés esélyét nem gyengén.

2014. máj. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A sakkversenyen no-zol akkor lehet, hiszen az edzett területen lesz vérbőség!
2014. máj. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 dirtboy ***** válasza:

/ hiszen az edzett területen lesz vérbőség/


ezek a hülyeségek honnét származnak?


mi az hogy csak az edzett területen?

a vérnyomást pl a ball karunkon mérik,akkor most az azt jelenti hogy csak a bal felkarban magas a vérnyomás?

gondolkozzatok már hogy mi is az a keringési RENDSZER.


eleve ha eltekintünk az NO fokozótól,kezd jel felhúzni olyan súlyt amit már igencsak megérzel és néz a halántékod a tükörben.

úgy meg dagad az ér hogy csak na.

még ilyen baromságot hogy csak az edzett területen nő meg a nyomás.

edzés során bármit edzünk a fejben akkor is megnő a vérnyomás.

2014. máj. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

nagy hülyeséget írtál.

az edzett területen vérbőség alakul ki, ami olyan mintha fel lenne pumpálva az adott izom.

pl bicepsz edzés, bedurran, ha szedsz NO fokozót még jobban bedurran.

igaz hogy az edzés hatására vérnyomás megemelkedik a testben, de vérbőség az adott izom érhálózatában alakul ki akkor is.

te erre írtál egy gyakorlatot ami teljes test edzésre szolgál, én meg írtam egy példát hogy megértsd mire írtuk azt feljebb.

2014. máj. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 dirtboy ***** válasza:

abban igazad van hogy vérbőség ott,nyilván nem fog minden izom bedurranni,de hogy azt írjátok hogy csak az edzett területen nő meg a nyomás az nem igaz.

az igaz hogy csak az durran be,de a bedurranás és a vérnyomás emelkedése más,

a vérnyomás emelkedése már kihat az egész testre nem csak az edzett területre.

a kérdező meg nem azt kérdezte hogy bedurran e a feje hanem azt hogy meg növeli e az agyvérzés esélyét,és erre a válasz igen,mivel hogy a fejben is meg nő a vérnyomás.


nem tudom mi nem világos ezen.


egész testes gyakorlatot írtam?

ó bocs

akkor nézd meg magad úgy hogy ülve egykezes bicepszezel.

akkor is nyomás alatt van a fejed is de ha netán te pina legyezést végzel akkor nyilván nem lesz.

2014. máj. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Na dirtboy, akkor ugorjunk neki: a no fokozó KITÁGÍTJA az ereket, úgy nagyobb vérmennyiség tud átáramlani azonos
2014. máj. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Na bakker félrenyomtam, folytatom: azonos vérnyomás mellett. Tehát ha az illető ilyet szed, akkor az erek mindenhol kitágulnak, majd az edzett területeket kivévevisszaszűkülnek, hogy ne vegyék el tőle az értékes O2 dús vért. No fokozó nélkül az alap érméret szűkül be az agyban, fokózó nélkül egy nagyobb keresztmetszet szűkül be. Így gyakorlatilag kisebb az esélye az agyvérzésnek, mert a nyomás nem feszíti szét a nagyon összeszűkült ereket (mert nincsenek). Azért lüktet a halántékod, mert összeszűkülnek az erek, ugye, a megemelkedett pulzus mellett. Fokozóval a szűkülés csökkenthető az agyban.
2014. máj. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 dirtboy ***** válasza:

most olyan dolgot próbálsz nekem bemagyarázni valami olvasott szöveggel amibe ha bele gondolnál rá jönnél hogy semmit nem is kell olvasni mindent már neked is ki kellet volna tapasztalni.

de ha már szövegeknél járunk tapasztalat helyett, biztosan azért nem ajánlott a keringési zavaros és magas vérnyomású embereknek az no fokozó vagy a kávé,energia ital mert akkor tágulnak az ereik és csupa jót tenne nekik.

gondolkozz már el kicsit mielőtt a saját hülyeségedet próbálnád rám erőszakolni.

2014. máj. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mielôtt kialakulna egy hat oldalas vita, valamit leszögeznék: 16 éves vagyok, teljesen egészséges vagyok. Azért szeretnék venni valami NO fokozós, teljesítményfokozós terméket, mert minden edzésen ásítozok, fáradt vagyok, és nem
2014. máj. 3. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!