Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lemegy az izom ha abba hagyom...

Lemegy az izom ha abba hagyom az edzést?

Figyelt kérdés
arra gondoltam hogy hozok magamra fél év alatt valamennyi kis izmot, és szeretném ha az meg is maradna.. abban az esetben megmarad ha tartom a napi megszokott fehérje bevitelt?

2014. ápr. 30. 23:06
 1/9 *Glissade* ***** válasza:
89%
Nem
2014. ápr. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha az edzést abbahagyod de a kajálás megmarad attól sajna ugyan úgy le megy az izom idővel sajna ha izmos akarsz lenni akkor hosszútávon kell gondolkodni a sportolásban
2014. ápr. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nos én kb. 3-4 évvel ezelőtt megcsináltam egy saját kis tréninget, hogy 100 fekvőt le tudjak nyomni egyhuzamban. A karom egész jól megizmosodott. Azóta nem végeztem szinte semmilyen testi ,,munkát". Ha befeszítem a karom, szinte teljesen ugyanolyan izmos, mint volt. Habár szerintem a fekvők negyedét tudnám most csak megcsinálni. Azt hallottam, (nem tudom mennyire igaz) hogy így van ez a többivel is. Az erőnlét is visszajön pár napos tréning után, de az izom biztosan. Persze a napi kajálás mértékét valószínűleg csökkenteni kell, mert nyilván ha nem végzel testmozgást, nem is ,,fogyasztasz" annyit. A végén még elhíznál. Ha azonban normálisan kajálsz, akkor megmarad. (Legalábbis nekem így 3-4 év távlatából megmaradt, pedig semmi erőnlét fenntartást nem végeztem. Most 19 éves vagyok)
2014. ápr. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Olyan ez, mint a biciklizés, vagy a gitározás elkezdése hosszú abbahagyás után. Benned van, még ha nem is tudatosul minden pillanatban.
2014. ápr. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Idővel lemegy, mivel a test elszokik az intezzív erőkifejtéstől...
2014. ápr. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tkodit ***** válasza:
100%
Az izomnak táplálék kell, pihenés, és impulzus. Ha ezek egyike hiányzik, akkor a szervezet leépíti az izmokat, mert feleslegesek, vagy mert szimplán "sokat fogyasztanak".
2014. máj. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem edzel, akkor idővel szépen leépülnek az izmok, elveszik az eredmény, hiába kajálsz bárhogy.
2014. máj. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 1 hónapja nem tudtam edzeni és azért már ment le egy kicsi..
2014. máj. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 *Glissade* ***** válasza:

Ha egyszer elkezded az edzést; többet soha nem hagyhatod abba, mert elveszik az eredmény!

Tehát jól gondold meg!

2014. máj. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!