Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek a Biotech...

Mi a véleményetek a Biotech Protein Power -ről? Vaniliás jó választás?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 21. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szójás kevert cucc, ha nincs elég lóvé akkor be lehet vállalni rövid ideig. Bár ezen mindig vita van, mert vannak, akik a szójára esküsznek és ebből mindig sértődés van. Én hosszabb távra nem javaslom, de ez csak az én véleményem. Csokis vettem már, nekem annyira nem rossz, de a tejsavótól azért elmarad ízben.
2014. ápr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Andi80018 ***** válasza:
Jó, hát nem egy elit cucc, az tény. Viszont elég könnyen oldódik, nem gáz az íze. Nekem csokis van, de szerintem nem rosszabb a vaníliás sem. Bár inkább válassz csokisat. :-)
2014. ápr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hobbi "gyúrósnak" mint én, ez megfelelő választás? Rendszeresen sportolok, heti 4x súlyzózok.
2014. jún. 2. 11:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenki másra esküszik. Van itt versenyző is (egészség.szepseg nevű válaszoló) aki mindig szóját tol és neki ez vált be.
2014. jún. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tehát egyénfüggő, lehet nekem jobban beválik mint a 100%wpp, arról nem is beszélve hogy anyagilag jobban megéri jóval...


Köszi a válaszod!

2014. jún. 2. 16:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!