Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Aki korán kezd el edzeni, az...

Aki korán kezd el edzeni, az jobb fizikumot tud majd felépíteni?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy ha valaki elkezdi pl.15 éves korában,akkor az

jobb fizikumot lesz képes létrehozni,mint aki 20-30 éves korában kezd el edzeni?



2014. ápr. 21. 13:02
 1/9 dirtboy ***** válasza:

nyilván 30hoz képest igen hiszen sok év előnye van és 30 évesen már nem olyan gyors az ütem mint fiatalon.

20évesen még nem nagy hátrány,akár versenyezhet is később simán.

2014. ápr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
persze .a fiuk21 eves korukig fejlodnek nagabol.ezt az alapotot ha valaki kihasznalja akkor tobbet eltud erni mint aki 30 evesen all ennek a sportnak
2014. ápr. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem is előny, ha valaki fiatal korban kezdi, mivel 30 fölött már csökken a tesztószint.
2014. ápr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sokat nem jelent,hogy mikor kezdi.Sőt idősebb korban már meg tudja fizetni a hozzáértést,ezért a kezdetektől tud rendesen edzeni meg enni,az anyagcsere is optimálisabb,a hozzáállás is határozottabb idősebb korban.De a filmvilágban van rengeteg olyan színész aki 30-40 évesen kezdett edzeni egy szerepért és mára példakép a testük.
2014. ápr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, csak azok a színészek már koksszal hozzák azt a formát, amit egy 20 éves könnyeden összehoz. És mielőtt beszólna valaki én 43 vagyok, de 15 evésen kezdtem.
2014. ápr. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És az anyagcsere is lassul 30 fölött, pont hogy nem optimális már.
2014. ápr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Genetika...én 44 vagyok de jobban jön rám mint 20 évesen mikor csontrakéta voltam :DDD
2014. ápr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor nem edzettél rendesen 20 évesen. Naturálban van kb 4-6 éved, hogy tudj fejlődni, aztán azt tartod szinten.

ÉS megnéznék arról a formáról egy képet szívesen.:) ez nem beszólás, tényleg érdekel.

2014. ápr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolso.

Nemhogy reneeeen nem edzettunk (azaz2het alatt tuledzettek lettunk) de egycszem c vitamint, semmit nem szedtunk.

Nemhogy ch meg feherje szamolgatas azt se tudtuk mi az.

Az akkori info mindossze ugy szolt 6*8 mindenbol minden masnap. A tobbire boritsuk a feledes fatylat.

Kesobb is minduntalan abba kellett hagynom ha elkezdtem, de kiegeszitoket akkor sem szedtem...mozgasnak jo volt.

Voltak vannak mas hobbijaim is nem ennek elek.

Csak egyket eve van ra keret es tudas.

2014. dec. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!