Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » SERIOUS MASS, Mutant Mass,...

SERIOUS MASS, Mutant Mass, JUMBO tömegnövelőt ajánlatok? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Az étrendem szerintem elég jo, napjába 6-7 étkeszem, de a kilók nem jönnek. Kondizni kezdtem 2 hete, előtte itthon edzegettem.
2014. ápr. 19. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Takarékosabban jössz ki, ha veszel fehérjét és szőlőcukrok. Gazdaságosabb és te tudod meghatározni, h mennyi fehérje és mennyi ch legyen a shakeben.
2014. ápr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tap bela ***** válasza:

idézet:


"

Elég sok privát kérdés érkezik ezekkel a 6-7kg-os zsákokkal kapcsolatban. Sajnos, ezek igen kevés fehérjét (főleg kevert mixeket) ca. 15-20g/100g-ban és irtózatos mennyiségű szénhidrátot (a cukrok vegyes fajtáját) taralmaznak.


... és ekkor jön a vissza-kérdezés, de hát rosszul látom, mert 50g fehérje van a zsák elejére írva. Igen, de ez az 50g változó, de akár 330g/adagban van benne. Sőt lehetséges, hogy ha jobban megnézi a delikvens a tömegnövelő hátoldalát, akkor látja, hogy az is lehet, hogy ez is akkor lehetséges, ha nem vízzel hanem tejjel keveri, higítja, és az abban lévő fehérjét is hozzáadják?!?! Alapjában véve véleményem szerint minimum 35g minőségi whey fehérje, és 1:1 és/vagy 1:2 arányú, egyszerű szénhidrátkeverék lenne az optimális. Nem tudom elképzelni kinek találták ki a ca. 260g- 330g /adagos "szénhidrát-bombákat"?! Egy-egy ilyen zsák, adagra levetítetten ca. 500-750Ft-ba kerül. Ilyen adagonkénti egységáron, már több összetevős gainereket lehet megvásárolni. Arról már nem is beszélve, hogy minőségi whey fehérje + malto + creatin + glutamin külön-külön megvásárlásával egyrészt jóval olcsóbban, másrészt a saját igényednek megfelelő arányban lehetne "összedobálni".

"

2014. ápr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A mutant mass az finom. Nem kell leeroszakolni a torkodon. Kb ennyi elonye van. A kaja amugy jobb.
2014. ápr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyik sem jó. A jó tömegnövelőkben kb 30% fehérje van, ha jumbo akkor már inkább a professional, de inkább mhn gainer, de leginkább külön protein és ahhoz tenni szénhidrátot.
2014. ápr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!