Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 100% Whey Protein Professional...

Nmakar kérdése:

100% Whey Protein Professional vagy Protein express?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 17. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:

az első egy full tejsavó, ami gyors fehérje, edzés után jobb. A második pedig jobb napközben vagy akár este is, mivel tejfehérjét is tartalmaz, ami lassú felszívódású.

De igazából tök mindegy, mert mindkettő marhadrága, találsz olcsóbban is jókat, pl mhn whey, myprotein, stb.

2014. ápr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akk azt mondod ugyan ilyen hatasut tookk olcsobbat is tanalni ?
2014. ápr. 17. 20:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Mind2-ből van itthon bőven. 100% Whey Protein Prof. nem drága, jó minőség, jó enzimekkel, aminosavakkal ellátva.


Protein Express, több fehérjefajtából áll, igaz drágább is, én ajándékba kaptam, mikor rendeltem. Reggel szoktam inni, meló előtt.

2014. ápr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

-a fehérjének nincs hatása

-igen, tudsz

-tanulj nyelvtant

2014. ápr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12 ezerét veszek 3 kg mhn wheyt és 18 ért 5 kg myprotein impact-et.
2014. ápr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tap bela ***** válasza:

Nem hiszem el. Itt mindenki csukott szemmel lekap valamit a polcról. Gondolkodás meg nyista?!?!


Megnézte már valaki, hogy a piros dobozos egy whey koncentrtáum, izolátum?!?! Akkor miért csak 73%-os? Vajon mennyi benne az izolátum? 1g??? A fehérje után a második legtöbb benne a dextróz.


folytasssam......

Minek!

2014. ápr. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!