Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen/melyik fehérjét javasol...

Milyen/melyik fehérjét javasoljátok?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, heti 3x aerobikozok, 2-3x futok vagy tekerek.

Van rajtam most plusz, 158/54 vagyok jelenleg,de tervezek egy konfekcióméretet leadni.

A cél formásabb test, nem akarok túl szálkásat, izmosat.


2014. ápr. 13. 13:21
1 2
 1/19 dirtboy ***** válasza:
nappalra tejsavót ajánlom
2014. ápr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Andi80018 ***** válasza:
Nekem a szója/tejsavó van a Biotechtől, nem is túl drága. Főleg ha kikapod a 15%os napukat! :-) Nem sűrű, nem nehezít el. Szerintem rendben van.
2014. ápr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Esetleg linket küldenétek, melyik tejsavó? Bő a választék.. vagy mindegy melyik?

Napi 60g elég vagy sok nekem? A kalkulátor szerint egy 50 kg-s nőnek 60 g szükséges, de nem tudom, ezt a testépítőknek javasolják vagy ennyi az általános napi szükséglet?

2014. ápr. 13. 13:35
 4/19 dirtboy ***** válasza:

Andi

melyik termékük a szója,tejsavó,nekem nem rémlik hogy van ilyen bár már rég nem nézem a piacot.


kérdező

linkelni nem linkelek,nem szeretik a modik a termék linkelést.

a legolcsóbb tejsavó a myprotein impact whey annyi hogy ízesítetlen.

stillmassnak is van elég jó árú tejsavója,azokat is meg nézheted.

ha scitec vagy biotechben gondolkozol az nem olcsó de akkor a scitec wpp vagy a btu nitro pure whey gold elég jó.

2014. ápr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Andi80018 ***** válasza:
Dirtboy: [link]
2014. ápr. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Kösözönm nektek!

Napi hány adagot fogyasszak?

2014. ápr. 13. 14:00
 7/19 anonim ***** válasza:
Biotech Power Proteint mostanában vettem én is először, mert a 4kg-os 11 890 Ft a Shop Buildernél, szerintem jó cucc, ízre is (vaníliást vettem). Ingyen ki is hozták, mert előreutalással fizettem, ennyi pénzért jó vétel
2014. ápr. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi, meg is rendeltem! Én is észrevettem a shop builderes akciót.
2014. ápr. 13. 14:12
 9/19 dirtboy ***** válasza:

ez három fajta fehérje nem kettő

remélem sejted mennyi lehet benne a tejsavó,ezt nyugodtan lehet szója fehérje ként kezelni,ára is mutatja meg lefogadom az íze és oldódása is tükrözi.

egyébként a leírást nézni kell mert hiába nincs %osan feltüntetve menyiből mennyi van benne szabály szerint előre kell írniuk azt amiből a legtöbb van.

a leírás pedig

/Protein Power fehérje mix (szója fehérje izolátum, kalcium-kazeinát, tejsavó fehérje koncentrátum)/


tehát legtöbb benne a szója de a tejsavótól még a kazein is több benne./a kazein sem éppen olcsó fehérje.

2014. ápr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A Power protein 4kg-os árát nézve röhej, hogy sok szerencsétlen nő 1 kiló Turbo d. porért többet fizet, ami ráadásul tele van cukorral és csak egy kis szója van benne.
2014. ápr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!