Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítás? Ha már tényleg...

Szálkásítás? Ha már tényleg semmi nem működik, lehet megopdás 2x aerobozni egy nap?

Figyelt kérdés

Már nem bírom, szinte semmit nem fogytam 4 hét alatt, és mostmár kezdem úgy felfogni, hogy csak az időt pazarolom. Mert így ugye nem lehet fejlődni...

Étrendem majdnemhogy tökéletes. Cht levittem már kb 1/tskgra, fehérje megvan 2/tskg és kerülöm a telített zsírokat és szerintem a 0,5g telítetlen is megvan. Délután csak fehérjeforrások mennek zöldséggel.

4x edzek teremben és ahogy időm engedi aerobozok is (bicikli/tempós séta) minimum 1 órát. Nem ér semmit, vagy legalábbis nem sokat. Napi 2 óra aerob megoldás lehetne.

Úgy gondoltam a hónapot rászánom, ha így se akkor tömegelek tovább hogy legalább izmosodjak. ( nő vagyok és 3 kgról lenne szó körülbelül. Szeptember óta edzek)


2014. ápr. 6. 08:33
 1/4 A kérdező kommentje:

* Megoldás lehetne?


Köszönöm a választ.

2014. ápr. 6. 08:36
 2/4 anonim ***** válasza:

Emelni kéne egy olyan heti 10-20 g-mal a ch-t

Mert az anyagcseréd egyszerüen be van halva.

Ezzel jonni fog egy minimalis tomeg. De miutan elertel egy szintet onnan tudsz majd fogyni sokkal tobb kajaval mint amit jelenleg eszel.

Ez hosszu munka lesz de hidd el végul megéri.

2014. ápr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Frontosa ***** válasza:

Emeld meg a ch-t pár napra, utána térj vissza 1 gramm ch-ra.

Napi 2 aerob nem kell, heti 3-4 elég kell legyen.

Üdv,

2014. ápr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát most nem tudok olyan intenzíven edzeni (zúzódás, hasi sérv...)

Szóval pihentetem a dolgot, és júniusban újra megpróbálom. (akkor több időm lesz ezzel foglalkozni.)

Köszönöm a választ.

2014. ápr. 7. 20:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!