Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Stanazolol tabletta, mire...

A Stanazolol tabletta, mire jó pontosan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy ismerősöm (16/F) stanázik. A kéket szedi. Azt mondja h nagyon hatásos meg, hogy nincsennek maradandó mellékhatásai és kezdjem el én is, mert leszálkásodnék hamar. Igaz-e h nagyon jól szálkásít? Oltogatók, hozzá nem értők kíméljenek!
2014. ápr. 5. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Látom te csak ökörségeket tudsz kérdezni, máshol trollkodj
2014. ápr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

16 évesen stanázik

nos a törvény értelmében ha bűncselekményről, vagy jogsértő magatartásról van tudomásod, állampolgári kötelességed jelenteni.

ha elmulasztod te követsz el bűncselekményt, amiért elzárás szabható ki, vagy ha fiatalkorú vagy akkor javítóintézet.

16 évesen a törvény különösen szigorúan nézi az ilyet, úgy hogy remélem téged is,meg a haverodat is feljelent valaki.

2014. ápr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy szépen leszálkásít, de csakis ha olyan halat eszel mellé, ami szálkás ! Nem nagyon értek a halakhoz, de ha nem filézettet veszel, biztos van mindegyikben szálka .:D

Minek neked koksz 16 évesen? Mennyi edzésmúlt van mögötted, két hónap ? Miért, ilyen lusta, könnyű utat választó minden mai fiatal, MIÉRT ????

2014. ápr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket. De azt egy szóval sem írtam h én is ilyen fiatalon fogok. Majd ha naturalba elértem a végső szintem.
2014. ápr. 5. 15:51
 5/6 Szergej55 ***** válasza:
Na ezek miatt a dolgok miatt lettem erőemelő.
2014. ápr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát igen sok itt a köcs*g a testépítésben, tisztelet a kivételnek(én:D). De egyébként szerintem sok erőemelő is koxol, mondjuk nem annyi mint amennyi testépítő.
2014. ápr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!