Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lenne egy kérdésem! A fegyence...

Lenne egy kérdésem! A fegyencedzéstől lesz úgy mond "jó testem" vagy a sima edzéstől?

Figyelt kérdés

Mármint én már egy hónapja egy karozok(karozni egy héten egyszer szoktam, szerintem ez bőven elég.12kg-ammal.10x15)

És még fekvőtámaszt is szoktam csinálni (10x10). Húzózkodni is (5x10 vagy 10x10-et de azt a második hónap elején kezdtem el(vagyis mostanában!!)De ezeket persze kétkézzel!! (Szóval Hétfő fekvő, Kedd pihi,Szerda húzózkodás,láb emelés, Csüt. pihi, Péntek karozás)

Szerintetek ezeknek a végrehajtásával milyen testalkatot tudok kihozni? bőválaszokat kérek!



2014. márc. 31. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

mivel látványban a legdominánsabb izomcsoport a váll,te meg nem edzel vállra célzottan,ezért nem lesz jó tested.

de fitt még lehetsz.

2014. márc. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Harmatgyenge edzésprogram. 10x10 fekvő? Ezt komolyan egy napi programnak szánod? Kb bemelegítésnek lenne elég mell napon. 10x15 karozás ? Ez is mi? A karon melyik izom? És minek 10 sorozat? Azt csak olyan kis súllyal tudod végigtolni aminek meg semmi értelme. Sajnos ez az egész alapjaiban rossz.
2014. márc. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel is lehet, nem olyan rossz mint ahogy kettes írja. Vállhoz nézd meg a pike fekvőt meg van sok gyakorlat.
2014. márc. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a kérdésnél tovább nem is olvasom, definiálnád a különbséget fegyenc és sima edzés közt?
2014. ápr. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a jó kajától
2014. ápr. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Az gond sokaknak más a jó test.

Ha 100kg szép kigyúrt izmokat akarsz akkor a fegyencedzés nem jó, ha csak sportos akrsz lenni kevesebb izommal akkor az is jó.

2014. ápr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Baz dmeg ez neked az edzés? A gyakorlat kevés és gyenge, a lábedzést teljesen kihagyás, gondolom a kajád sz ar és mondhatnám még tovább...
2014. ápr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért kevés, mert úgy hallottam,hogy nem szabad rögtön keményen edzeni, majd ahogyan bírom úgy akarom felfelé húzni az ismétlést..Köszi a válaszokat.
2014. ápr. 1. 16:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen ne (csak) az ismétlést húzd felfelé hanem keress még gyakorlatokat!
2014. ápr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!