Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van még valakinek ilyen jó...

Van még valakinek ilyen jó genetikája, mint nekem?

Figyelt kérdés
58 kg-an kezdtem és 4 hónap után 68 vagyok, szóval havi 2,5 kg izom. Fekvenyomásom is már 60 pedig 40 el kezdtem, a karom meg már 36 cm és 32vel kezdtem. szeretnék majd versenyezni, pár hónap mulva, milyen lehetőségeim vannak? 40 kgval tudok bicepszezni.
2014. márc. 24. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:

üdv jelenleg 110 kg vagyok most kezdek tömegelni mert az őszi verseny szeonra kell a versenyforma.azt nem tudom hogy milyen jó a genetikád, de én is 40kg val bicepszezek, és a karom 52es .

bocs, lemaradt...egykezes súlyzót használok csak.

2014. márc. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Köztudott, hogy az első évben fejlődik mindenki a legtöbbet,( ha megfelelő a kaja, edzés) , de nyugi, az a 2,5 kg/hó nem mind izom!;)

....az meg, hogy zsírban, vízben mennyi van rajtad nagyon nem mindegy főleg ha versenyezni akarsz, mert szálkásítás után ezek lepucolódnak és vmennyi izom is...

2014. márc. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Osynho ***** válasza:
Nem tudhatod milyen a genetikad, mert ennyi idő alatt nem derült ki.
2014. márc. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40 kilóval az aztán k*va szabályos gyakorlat lehet..
2014. márc. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nyugi, nincs különleges genetikád. :-D

A leírtak nekem is meg voltak kb 4-5 hónap edzés után.

2014. márc. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"58 kg-an kezdtem és 4 hónap után 68 vagyok, szóval havi 2,5 kg izom. "


Ezt Te sem gondoltad komolyan szerintem, hogy ezt így ki lehet számolni.

2014. márc. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szergej55 ***** válasza:
Most azt várod, hogy szopkodjunk? Beszarok ezen a mentalitáson, komolyan. Faszbúk generáció.
2014. márc. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Pedig többen is kérdezték már mit szedek, hogy így fejlődök. Csak annyit szoktam mondani, hogy kemény munka és elhivatottság kell.
2014. márc. 24. 18:43
 9/10 anonim ***** válasza:

Most válaszoltad meg magadnak a kérdésed. Kemény edzés, kitartás.

Ha valaki elkezd kondizni, 3-4 hónap alatt nőhet a testsúlya 10 kilóval, még többel is, de annak 60-80%-a víz, szénhidrát meg zsír. Száraz izomból 1-2 kilónál többet te sem szedtél föl. 14 éves öcsém is kipróbálta a konditermet idén, 30 kilóval kezdte a fekvenyomást, 2 hónap múlva már 50-el mentek a 8-10 ismétléses sorozatok. Ha nem hagyja abba (rájött hogy nem az ő sportja, nem érdekli) most 3,5 hónap elteltével már ő is nyomna dupla akkora súllyal, mint mikor elkezdte.

Ez nem különleges genetika, ez tök átlag. Valamint az is igaz, hogy ennyi idő édeskevés ahhoz, hogy kiderüljön milyen a genetikád ehhez a sporthoz.

2014. márc. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van az oldalon is olyan, aki megduplázta súlyát egy év alatt, elkezdett szálkásítani és visított, hogy mennyire visszább kellett venni a súlyokat... Aztán szálkásítás végére meg iszonyat mekkora mennyiségű zsírt, vizet lepucolt magáról, már-már rosszul érezt magát! Egy hónap tényleg max 1-1,5 kg izom amit el tudsz érni, az, hogy mennyi zsír és víz megy fel mellé az mellékes.... Ha versenyezni akarsz ezzel tisztában kell lenned, hogy nem a tömegelés alatti forma a lényeg és megsúgom a kinyomott kilók sem !!! Lehet 10-20 kg-al edz más és több izmot tud magára szedni! Ez egy bonyolult dolog sztem, saját magadnak kell rájönni , hogy mi válik be, de aki elájul attól és csak azt nézi, hogy mekkora súllyal edzel és mekkora vagy zsírosan....na annak ne adj a szavára!

A terembe van egy lány, 200 kg lábtolózik, húzódzkodás megy neki segítség nélkül 4x 8 , de semmit nem fejlődik , izom nem épül rá egy éve. Csinálj majd egy év tömegelés után képet és szálkásítás után , én várom;)

2014. márc. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!