Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok mondani ezekhez az...

Tudnátok mondani ezekhez az eszközökhöz valami jó edzéstervet?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


A fek padon lévő rúdhoz jelenleg van 180Kg súlyom.(1.kép)

A bicepszpadot egyénileg készítettem hozzá.(2.kép)


A rövid kétkezesre átalakított rúdon jelenleg 35Kg súly van.Ezt szétlehet venni két egykezesre is.(3.kép)


Jelenleg tudok Húzódzkodni is.(nincs kép)


Szerintetek hogyan gyúrjak ezekkel esetleg mit változtassak(eddig mindent össze-vissza csináltam)valami jó ötlet?

És itthoni háztartásban mi lenne a megfelelő táplálék a tökéletes fejlődéshez?



2014. márc. 17. 16:30
 1/6 Sowilo ***** válasza:

Láb: guggolás, kitörés, felhúzás merev lábbal.

Hát: felhúzás, döntött törzsű evezés, fűrészelés.

Mell: fekvenyomás rúddal és egykezessel is, tárogatás, fekvőtámasz.

Bicepsz: karhajlítás rúddal, egykezessel, kalapácsos bicepsz, koncentrált bicepsz.

Tricepsz: tricepsznyújtás állva, fekve, szűknyomás, szűk fekvőtámasz.

Has: gondolom ehhez elég kreatív vagy.

Váll: mellről nyomás, oldalemelés, előre emelés, döntött törzsű oldalemelés.


Szerezz még be mindenképp egy ajtófélfába szerelhető/szorítható húzódzkodó rudat. Ezen rengeteg gyakorlatot végezhetsz, a láb kivételével minden izomcsoportra tudsz vele edzeni, nagyon jó ha van.

2014. ápr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sowilo ***** válasza:

Táplálékok.


Fehérje: hús, hal, magvak, ha az egészség nem fontos akkor tejtermékek.

Szénhidrát: zab, risz, zőccséggyümölcs, ha az egészség nem fontos akkor tk. kenyér.

Zsír: a telített meglesz a húsokból, a telítetlen meg pl lenmag, tökmag, olivaolaj.


Napi 4 vagy több liter víz mindig menjen.

2014. ápr. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Húst nem eszek a tejtsavókra alergiás vagyok.
2014. ápr. 14. 12:47
 4/6 Sowilo ***** válasza:

Miért nem eszel húst? Arra nem lehetsz allergiás.


Tejtermékeket én sem fogyasztok, mert egészségtelenek, lehet ezek nélkül is nőni.


Tojást eszel? Napi 20-30db és meg van oldva.

Ha azt sem, akkor maradnak a magvak, bab, sárgaborsó, stb. Ha egészséges nem szeretnél enni, akkor szójafehérje. Növényi fehérjeforrásoknak nézz utána jobban.

2014. ápr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Húst azért nem eszek mert utálom és undorító számomra.

Enni nem tok sokat mert 12 és 9 órában dolgozok és aludni is max 4-5 órát tudok csak.Hétfőtől- Szombatig dolgozok így Vasárnap tudok edzeni csak utána hétfőtől megin előről az egész.Nem tudom hogyan tudnák egyáltalán evvel elérni is valamit ha csak vasárnaponként tudok edzeni.És akkor is hulla fáradtan.

Az első válaszodat megnézve nem igen jött le semmi amit értettem volna de köszi majd lesz valahogy.Csak már 1éve csinálom ezt össze vissza.

2014. ápr. 15. 00:21
 6/6 A kérdező kommentje:
ÉS sajnos hozzá szoktam ahoz hogy szinte semmit nem eszek egész nap csak fél liter valamit iszok és kész nem vagyok éhes se se szomjas.És végzem a dolgokat nem tom miért?
2014. ápr. 15. 00:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!