Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fehérjét használjak?

Milyen fehérjét használjak?

Figyelt kérdés

70 kiló (és kb 175 cm) vagyok most elég szálkás de amúgy kicsit hizékony alkatú... na és most boxolok és pár ismerősöm mondta h. fehérjével gyorsabban lehet izmosodni... na de ebből van egy csomó fajta és nem tudom nekem melyik lenne jó.

17/f


2014. márc. 11. 21:57
 1/5 anonim válasza:
0%
Mondok neked egy jó tippet; ne használj ilyen por szarokat mert szerteb--- a szervezeted+rászoksz.Fehérjét elég sok kajabol is kilehet nyerni:pl:tojás
2014. márc. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

miért mi a különbség por feérje és tojás fehérje közt ?

ennyire egészségtelen lenne a por vagy mi ?

2014. márc. 11. 22:55
 3/5 Osynho ***** válasza:

"ilyen por szarokat mert szerteb--- a szervezeted+rászoksz"


Uramatyám. :D


Kérdező: izmosodni a rendes kajától fogsz. Tehát igen, számít a fehérjebevitel is, de az egész napi! Tehát a kiegészítő nem előrébb való, nem csodaszer. Kiegészít, arra jó. Persze, ha van mit kiegészíteni. :)

2014. márc. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Istenem, hogy milyen korlátolt emberek vannak, mint pl. az első válaszoló...


Mégis hogyan lehetne "rászokni" a fehérjére?

Ilyen alapon akkor rá lehetne szokni a vízre is vagy az oxigénre...


A fehérjeporok élelmiszer-technológiailag semmiben sem különböznek pl. a bébi tápszerektől, zacskós levesektől vagy bármilyen porított ételtől.

A kérdés, hogy mi van benne, a jelenlegi ismereteink szerint a tejsavó fehérje az egyik legmagasabb biológiai értékű fehérje...


Az igaz, hogy mindennek az alapja az étrend, az értenkiegészítő pedig (ahogy a neve is mutatja) kiegészíti azt, tehát a fehérjeporoktól nem szabad csodát várni, de sokat hozzá tud tenni a fejlődéshez (főleg edzés után gyors visszatöltésként).

2014. márc. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ez mind oké meg minden a táplálkozásom is rendben de egyikőtök se ajánlott még semilyen títupst vagy hogy mondjam .. fajtát ?... (kaja rendben alat azt értem h. zöldség rizs húsok kevés tészta othon erre figylenek h.

egészségesen kajáljunk)

2014. márc. 13. 10:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!