Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnöveléskor ez baj?...

Tömegnöveléskor ez baj? (többi lent)

Figyelt kérdés
2 hete eszem rendesen és szeretnék tömeget növelni, nem sok zsírral persze. Nagyon nehezen hízó tipus vagyok (187cm, 73kg) és érdekelne, hogy ha naponta megesezk egy csokit vagy akár chipset akkor az hátráltat-e vagy hasonlók, esetleg elzsírosodok?! előre is ksözi a válaszokat
2014. márc. 5. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
ha alapból nehezen hízó vagy akkor esélytelen hogy zsírosodj , hátráltatni meg semmi nem fog kivéve a cigit,alkoholt :)
2014. márc. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ektomorf vagy, akkor beleférhet. Én pl. már bödönből zabálom néha a disznózsírt, hogy kalóriapluszban legyek, szóval nem kell túlparázni a zsírosodást, meg a rossz ch-t.
2014. márc. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a lényeg, hogy kalória pluszban legyél, hogy mivel viszed be a szükséges kalóriát, az már a saját lelkiismereteden múlik.
2014. márc. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%: azért ez egy kicsit erős kijelentés volt, mert alapvetően a 3 makrotápanyag módszeres bevitelére fontos figyelni, és azon belül is azok minőségére.
2014. márc. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
erre akartam célozni én is, csak gúnyosabb stílusban, ezek szerint nem jött át :)
2014. márc. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem jött át az irónia, egyáltalán nem volt egyértelmű.

Nos, nálam pl. az a helyzet, hogy 7-8 g*ttkg ch-val stagnálok, így leszarom, hogy ha mellé eszek pár szem chipset.

2014. márc. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És, mielőtt azt mondanád(teljesen jogosan), hogy ne az én adataim alapján osszam másnak az észt: a kérdező külön kiemelte, hogy nagyon nehezen hízó típus.
2014. márc. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!