Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Amikor még nem edzettem akkor...

Acsádi imre kérdése:

Amikor még nem edzettem akkor az arcom még nem volt pattanásos és most meg elkezdett pattanásosodni az arcom, fehérje turmixot iszok ettől lehetne? 16 éves vagyok, vagy csak maga a serdülőkor? De én soha eddig nem voltam még

Figyelt kérdés

2014. febr. 25. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet a magas fehérjebeviteltől ami ugye nem csak a turmixból áll, de ez a korral is járhat.
2014. febr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez a fehérjének egy kellemetlen, de nem ártalmas mellékhatása, plusz lehet későn érő vagy. Néhány havonta menj el arctisztításra, meg használj esténként tonikot, heti 1x vagy 2x arcradírt. Nekem csak így fért össze a két dolog, amúgy én is tiszta ragya lettem a fehérjétől. Üröm az örömben (vagy épp bosszantó, ha nem szeretsz borotválkozni), hogy a magas fehérje tartalmú táplálkozás jó hatással van az arcszőrzetre, szép kis borostád nő idővel:D
2014. febr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*Öröm az ürömben, bocsesz csak elírtam.
2014. febr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet valamelyik adalékanyag okozza, én a tömegnövelőmtől virágzottam ki mindig volt hogy pont ezért be se vettem.
2014. febr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm szépen a válaszaitokat.

Akkor szerintetek ne hadjam abba a fehérjeturmix ivását?

De, szedek kreatin monohidrátot is attól is lehet vagy az nem okoz ilyesmit?

2014. febr. 26. 16:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, a kreatin mellékhatása általában csak a hasmenés szokott lenni, az is legtöbbször a helytelen szedése miatt. A fehérje viszont már sokaknál okozott pattanásos bőrt (főleg serdülőkorban, amikor amúgy is tombolnak a hormonok). Második vagyok, ahogy mondtam én csak úgy tudtam mindkettőt folytatni, hogy járnom kell arctisztításra meg ilyen sz*sípszó*rokkal kenni az arcom.
2014. márc. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy tűrőd a pattanásokat, valamit valamiért:)
2014. márc. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!